Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Щоб ушанувати пам’ять померлої дружини, чоловік пройшов 2100 км
15:18 Субота 0 169
22-09-2018, 15:18

Щоб ушанувати пам’ять померлої дружини, чоловік пройшов 2100 км

67-річний Лоренцо дель Тосто щороку спеціальним паломництвом ушановує пам’ять своєї померлої дружини Россани, яка так і не змогла здійснити мрію про Шлях святого Якова.
Россана померла 2015 року. «Вона мріяла пройти Шлях святого Якова. А я, хто на це ніколи не погоджувався, після смерті дружини вирішив ушанувати її пам’ять цим паломництвом», – розповідає 67-річний Лоренцо Дель Тосто. Цього року він прийшов до Рима шляхом «Via Francigena», на якому разом із товаришем Массімо подолав подолав 2100 км за 76 днів.


Лоренцо і Массімо вийшли з Кентербері 26 травня, у день спомину святого Августина, який пройшов цей самий шлях 1400 років тому. Так почалася 76-денна пригода, яка охопила чотири країни: етапи завдовжки 50 км і лише чотири дні відпочинку.


На шляху чоловіки зустріли небагатьох людей. Вони пройшли в самотності майже 1000 км. Дорогою їм пощастило заночувати в замку, де в давнину спинялися такі самі паломники. Це заохочувало бути витривалими й не лякатися швейцарських Альп, які лежали попереду.

Зрештою, діставшись площі святого Петра, Лоренцо згадав Россану, помолившись за неї.


У 2016 та 2017 роках Лоренцо пройшов Шляхом святого Якова. «2016 року, перед першим паломництвом, я побачив фільм. Це була історія батька, який вирушив у Шлях святого Якова через сина, який загинув на початку подорожі», – каже Лоренцо, який наступного року планує доповнити три попередні паломництва та подолати дорогу до Єрусалима.

Джерело – Aleteia

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини зі світу 17:27 Субота 0 225 Архієпископ Мечислав Мокшицький на паломництві Родини шкіл імені святого Йоана Павла ІІ у Польщі На Ясній Горі у Польщі митрополит Львівський архієпископ Мечислав Мокшицький узяв участь у 18-му паломництві Родини шкіл імені святого Йоана Павла ІІ. Понад 14 тисяч молодих людей із 300 шкіл Польщі й Білорусі дякували Господові за те, що понад 40 років тому кардинал Кароль Войтила став Понтифіком. Цьогорічне гасло зустрічі – «Блиск Батьківства».