Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » «Вікентійський пряник» у Сваляві на Закарпатті
09:59 Субота 0 395
22-09-2018, 09:59

«Вікентійський пряник» у Сваляві на Закарпатті

16 вересня 2018 року в парафії Внебовзяття Пресвятої Діви Марії відбулася благодійна акція «Вікентійський пряник» із нагоди підготовки до спомину святого Вікентія де Поля.
Вікентійська Родина після кожної Меси збирала пожертви для особливих дітей, які проживають у Залучанському будинку-інтернаті. Парафіяни активно долучилися до акції пожертвами, і кожен отримав «Вікентійський пряник» на знак вдячності за вчинене милосердя.

Нехай наші благодійники від доброго Господа почують слова: «Прийдіть, благословенні Отця мого, візьміть у спадщину Царство, що було приготоване вам від створення світу» (Мт 25, 34).Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 12:46 П'ятниця 0 176 Духовні воїни ХСП готуються до служіння 7 жовтня 2018 року, під час Меси в парафії Пресвятої Діви Марії, Матері Церкви, єпископ Віталій Кривицький поблагословив на служіння понад двадцятьох молитовників-заступників. Більшість із них – служителі спільноти Віднови у Святому Дусі «Мараната» та члени ядра Молитовного щита Християнської служби порятунку.