Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа до балтійців: Свобода – це дар, який потрібно повсякчас берегти
17:28 Субота 0 514
22-09-2018, 17:28

Папа до балтійців: Свобода – це дар, який потрібно повсякчас берегти

За звичаєм, перш ніж вирушити в Апостольську подорож до нових країв, Папа Франциск звернувся до їхніх мешканців із відеопривітанням.
Про це повідомляють Новини з Ватикану.

«Дорогі друзі, напередодні візиту до країн Балтії – Литви, Латвії й Естонії – прагну звернутися до всіх вас, що живете на цих землях, зі щирими словами привітання. Хоч прибуваю як пастир Католицької Церкви, прагну обійняти всіх і поділитися посланням миру, доброї волі й надії на майбутнє», – так розпочинає Папа відеопослання, оприлюднене напередодні його 25-ї Апостольської подорожі.

Значення свободи

Візит Понтифіка збігається зі 100-річчям відновлення незалежності балтійських країн. Тож Його Святість зазначив, що вшанує також «усіх, чия жертва в минулому уможливила сьогоднішню свободу». Адже «свобода – це скарб, який потрібно постійно берегти й передавати як цінну спадщину новим поколінням. У часи пітьми, насильства й переслідувань полум’я свободи не гасне, а надихає надію на майбутнє, коли гідність, яку Бог дав кожній людині, буде пошанована. Усі ми почуваємося покликаними співпрацювати для побудови справедливого та братерського суспільства».

Почуття солідарності та служінні

Сьогодні більше, ніж будь-коли, потрібні «почуття солідарності та служіння спільному благу», тож Папа сподівається, що його візит стане «джерелом заохочення для всіх людей доброї волі, які, надихаючись найглибшими культурними та духовними цінностями, успадкованими з минулого», дбають про полегшення страждань нужденних братів і сестер і про сприяння суспільній гармонії на кожному рівні.

«Знаю, – підсумував Його Святість, – що багато людей докладає зусиль для підготовки мого візиту, і дякую їм від щирого серця. Усіх вас запевняю у своїй духовній близькості в молитві й надсилаю своє благословення. І прошу вас: будь ласка, моліться за мене. Нехай Бог благословить вас!»

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий