Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Реліквії святого Антонія Падуанського у львівському санктуарії святого Антонія
15:21 Четвер 0 712
20-09-2018, 15:21

Реліквії святого Антонія Падуанського у львівському санктуарії святого Антонія

18 вересня 2018 року в санктуарій святого Антонія у Львові прибули реліквії святого Антонія Падуанського. Релікварій із забальзамованою частинкою тіла святого привезли до Львова з італійської базиліки двоє отців францисканців – Еджідіо Каніл OFMConv і Даніель Фечета OFMConv.
Про це йдеться на Фейсбук-сторінці парафії святого Антонія у Львові.

Охочих ушанувати святого було чимало. Від ранку до пізнього вечора вірні невпинно приходили до храму, щоб помолитися перед реліквіарієм, просячи про заступництво святого Антонія, і вшанувати його реліквії.


Євхаристію о 18:00 очолив єпископ-помічник Львівської архідієцезії Едуард Кава; співслужили отець Славомир Зелінський OFMConv, відповідальний за Відділ загального душпастирства Львівської архідієцезії, отець Микола Орач OFMConv, настоятель храму в Кременчуці, отець Станіслав Нуцковський OFMConv, настоятель храму в Борисполі, й отець Славомир Бистрий OFMConv.


Святу Месу о 19:30, звершену українською мовою, очолив єпископ Едуард Кава, з яким співслужили отець Евдженіо Каніл OFMConv, отець Даніель Фечета OFMConv, отець Павло Одуй OFMConv, настоятель храму святого Антонія, й отець Микола Орач OFMConv.

Слово до вірних скерував отець Еліджіо. Він об’їздив із реліквіями святого Антонія тисячі кілометрів і побував у десятках країн, серед яких навіть мусульманська Туреччина.


Отець розповів про завдання, які Бог приготував для святого з Падуї: це допомога бідним і нужденним та євангелізація. Адже святий Антоній був великим місіонером і одним із найбільших євангелізаторів ХІІІ століття. «Вірні не можуть бути вшановувати святого Антонія, якщо не люблять Євангелія», – наголосив отець Еліджіо. 


Сьогодні в цілому світі трапляються чудеса завдяки дієвому заступництву святого Антонія. Його знають як того, хто допомагає знаходити загублені речі, випрошує благодать одужання і навернення. 


Зазвичай реліквії святого розміщені в базиліці святого Антонія в Падуї (Італія). У Львові реліквії перебуватимуть до 24 вересня в соборі святого Юра.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий