Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » На вулицях Червонограда молитимуться до Божого Милосердя
15:36 Понеділок 0 78
24-09-2018, 15:36

На вулицях Червонограда молитимуться до Божого Милосердя

У п’ятницю, 28 вересня 2018 року, о 15:00 запрошуємо мешканців Червонограда Львівської області та гостей міста на молитву до Божого Милосердя. Молитимемося на вул. Клюсівській, 30, біля католицького храму Зіслання Святого Духа.
Ви можете також зібрати біля свого будинку людей, щоб разом помолитися Коронкою до Божого Милосердя, і так долучитися до спільноти вірних, які в різних містах вийдуть на вулиці, щоб ушанувати «Годину Милосердя».


Від організаторів

Уже десять років 28 вересня о 15:00, в річницю беатифікації блаженного отця Михайла Сопоцько, духівника та сповідника святої Фаустини Ковальської, шанувальники Божого Милосердя зустрічаються на тротуарах, перехрестях і площах міст, щоб ушанувати «Годину Милосердя» і просити Бога про найважливіше.

Уся подія – це якісь 10-15 хвилин.

Останніми роками до молитви до Божого Милосердя приєдналися віряни з багатьох країн світу. Щороку ми отримуємо тисячі розповідей, фотографій і відео, що показують гарячу молитву на вулиці. Це чудове свідчення віри в Боже Милосердя в Україні та цілому світі.

У 2014, 2015 і 2017 роках із нами єднався в молитві й поблагословив нас Папа Франциск, якого і цього року смиренно просимо про благословення й участь в спільній молитві.

Цього року ми будемо молитися:
1) за священиків, щоб виконали Божу волю, дану святій Фаустині: «Священикам, які голоситимуть і прославлятимуть Моє милосердя, дам предивну силу, і помажу їхні слова, і зворушу серця, до яких промовлятимуть» (Щоденник, 1521);
2) про мир у світі, особливо в Україні і на Близькому Сході, про повернення біженців до рідних країн і допомогу у відбудові їхніх осель;
3) за наші країни, міста, наші сім’ї та за нас самих;
4) у намірі Папи Франицска на вересень: щоб молоді люди на африканському континенті мали доступ до освіти та роботи на батьківщині.

З молитовним вітанням, oтець Реміґій Реслав SJ із командою «Іскра Божого Милосердя»

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий