Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » До «Землі Марії» під покровом Богородиці
12:46 Субота 0 257
22-09-2018, 12:46

До «Землі Марії» під покровом Богородиці

Перед важливими заходами – як-от Апостольські подорожі – та після них Папа Франциск просить підтримки Пресвятої Богородиці та складає Їй подяку, молячись перед чудотворною іконою «Спасіння римського люду» у базиліці санта Марія Маджоре.
Про це повідомляють Новини з Ватикану.

Готуючись до візиту до країн Балтії, що розпочнеться в суботу та триватиме до вівторка, Папа ввечері 20 вересня завітав до цієї базиліки, щоби ввірити подорож під опіку Небесної Матері. Це буде його 25-й Апостольський візит.

Варто згадати, що в середньовіччі на теренах, які відвідуватиме Папа, існувала держава «Земля Діви Марії»: саме так називалася середньовічна Лівонія, розташована на території сучасних Латвії й Естонії.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини зі світу 17:27 Субота 0 225 Архієпископ Мечислав Мокшицький на паломництві Родини шкіл імені святого Йоана Павла ІІ у Польщі На Ясній Горі у Польщі митрополит Львівський архієпископ Мечислав Мокшицький узяв участь у 18-му паломництві Родини шкіл імені святого Йоана Павла ІІ. Понад 14 тисяч молодих людей із 300 шкіл Польщі й Білорусі дякували Господові за те, що понад 40 років тому кардинал Кароль Войтила став Понтифіком. Цьогорічне гасло зустрічі – «Блиск Батьківства».