Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Литва: єпископи запропонували напрямні для підготовки до зустрічі з Папою
13:34 Субота 0 109
19-05-2018, 13:34

Литва: єпископи запропонували напрямні для підготовки до зустрічі з Папою

Щоб належно приготуватися до візиту Папи Франциска до Литви, який відбуватиметься 22–23 вересня 2018 року, місцеві єпископи оприлюднили напрямні – п’ять кроків, «корисних як для окремих осіб, так і для спільнот». Це «пізнавати, молитися, передавати, брати участь і впроваджувати в життя».
Про це повідомляє Радіо Ватикану.

Єпископи пропонують, наприклад, спробувати прочитати принаймні один документ чи якусь книжку Папи Франциска, щоб краще його пізнати. Далі йде заохочення молитися за Його Святість і в його щомісячних молитовних намірах. А передавати його послання треба не лише через дебати чи публічні зустрічі, а й «щодня роблячи діла милосердя».

«Брати участь» – це запрошення приєднатися до заходів за участю Папи, коли він відвідуватиме країну, аби «почути, що Його Святість хоче сказати литовському народові». Ідеться про зустріч із молоддю у Вільнюсі 22 вересня та Месу 23 вересня в Каунасі. Врешті, завершальний крок – це подбати про те, щоб Апостольський візит залишився не лише «історією», і старатися вводити слова Папи у своє життя.

Підсумовуючи, єпископи звертаються до всіх із закликом «зробити творчий внесок у підготовку до візиту».

За темою:
Папа: Справжня єдність – це шлях, на який нас хоче вивести Ісус
Папа зустрівся з новими Послами, акредитованими при Святому Престолі
Папа: Любов – основа для того, щоб бути учнем Ісуса

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини зі світу 10:21 П'ятниця 0 86 Папа в Женеві: Екуменізм – це не стратегія, а акт послуху Ісусові У першій промові, виголошеній у Швейцарії, Понтифік зауважив, що екуменізм – це «збиткок», але йдеться про втрату згідно з повчанням Ісуса: хто втратить своє заради мене, той знайде.