Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Литва: єпископи запропонували напрямні для підготовки до зустрічі з Папою
13:34 Субота 0 274
19-05-2018, 13:34

Литва: єпископи запропонували напрямні для підготовки до зустрічі з Папою

Щоб належно приготуватися до візиту Папи Франциска до Литви, який відбуватиметься 22–23 вересня 2018 року, місцеві єпископи оприлюднили напрямні – п’ять кроків, «корисних як для окремих осіб, так і для спільнот». Це «пізнавати, молитися, передавати, брати участь і впроваджувати в життя».
Про це повідомляє Радіо Ватикану.

Єпископи пропонують, наприклад, спробувати прочитати принаймні один документ чи якусь книжку Папи Франциска, щоб краще його пізнати. Далі йде заохочення молитися за Його Святість і в його щомісячних молитовних намірах. А передавати його послання треба не лише через дебати чи публічні зустрічі, а й «щодня роблячи діла милосердя».

«Брати участь» – це запрошення приєднатися до заходів за участю Папи, коли він відвідуватиме країну, аби «почути, що Його Святість хоче сказати литовському народові». Ідеться про зустріч із молоддю у Вільнюсі 22 вересня та Месу 23 вересня в Каунасі. Врешті, завершальний крок – це подбати про те, щоб Апостольський візит залишився не лише «історією», і старатися вводити слова Папи у своє життя.

Підсумовуючи, єпископи звертаються до всіх із закликом «зробити творчий внесок у підготовку до візиту».

За темою:
Папа: Справжня єдність – це шлях, на який нас хоче вивести Ісус
Папа зустрівся з новими Послами, акредитованими при Святому Престолі
Папа: Любов – основа для того, щоб бути учнем Ісуса

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини зі світу 14:39 Вівторок 0 59 Духовні вправи Папи й Курії: подбати про серце, щоб розпізнати Божу присутність У неділю, 10 березня 2019 року, Папа Франциск разом із найближчими співробітниками з Римської курії вирушив автобусом до містечка Ариччі поблизу Рима, де в реколекційному осередку «Дім Божественного Учителя» розпочалися духовні вправи, які проводить абат-бенедиктинець Бернардо Джанні. До 15 березня Папа не проводитиме ніяких офіційних чи приватних зустрічей, зокрема й загальної аудієнції в середу, 13 березня. Саме в атмосфері реколекцій він відсвяткує шосту річницю понтифікату, яка припадає на той самий день.