Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів України
» » » Дияконські свячення в парафії Різдва Йоана Хрестителя в Мостиськах
13:19 Неділя 0 274
6-05-2018, 13:19

Дияконські свячення в парафії Різдва Йоана Хрестителя в Мостиськах

5 травня єпископ-помічник Львівської архідієцезії Едвард Кава очолив урочисту Месу в парафії Різдва Йоана Хрестителя в Мостиськах на Львівщині, під час якої був висвячений на диякона Ян Гано, 5-курсник Вищої духовної семінарії Львівської архідієцезії.
Про це повідомляє Львівська архідієцезія.

Літургію співслужили настоятель парафії о. Владислав Дерунов, директор відділу загального душпастирства о. Славомір Зелінський OFMConv, ректор семінарії о. Петро Бжеські, префект о. Петро Дохтич, духовні отці, священики із навколишніх парафій і попередній довголітній настоятель парафії в Мостиськах о. Юзеф Легович, який уділив майбутньому дияконові Таїнство Хрещення та всіляко підтримував родину Гано.

У гомілії єпископ Едвард, покликаючись на фрагмент із Євангелія, де Ісус посилає учнів по двоє, звернув увагу на те, що покликання – це не так людська справа, як справа Бога: «То Бог вибирає й посилає людей звіщати Євангеліє».

Нововосвячений диякон Ян походить із великої родини, яка виховала для Церкви 12 дітей. Старший брат Яна Андрій уже пресвітер Львівської архідієцезії, а сестра служить у Згромадженні Сестер Гонораток.

Богу подяка!

Молімося за нововисвяченого диякона Яна!

За темою:

Облучини у львівській Вищій духовній семінарії
Третя хода Трьох царів у Мостиськах
Transitus - урочистість спомину смерті св. Франциска Ассізького у Мостиськах

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 10:28 Понеділок 0 79 Паломництво міністрантів до бердичівського санктуарію 19 травня 2018 року відбулося паломництво міністрантів до Всеукраїнського санктуарію Матері Божої Святого Скапулярію в Бердичеві. Цього року сюди прибули понад 50 міністрантів із Житомира, Обухова, Коростишева, Любара; до них долучилися представники бердичівських і навколишніх парафій.