Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа Франциск молиться за Святу Землю й Венесуелу
17:41 Неділя 0 188
20-05-2018, 17:41

Папа Франциск молиться за Святу Землю й Венесуелу

«П’ятидесятниця скеровує наше серце до Єрусалима, – сказав Папа Франциск після молитви «Царице Неба» в неділю, 20 травня 2018 року. – Учора ввечері я духовно єднався з молитовним чуванням за мир, що відбулося в цьому місті, святому для євреїв, християн і мусульман. Сьогодні й далі прикликаємо Святого Духа, щоб розбудив прагнення й жести діалогу і примирення у Святій Землі та на всьому Близькому Сході».
Як повідомляє Радіо Ватикану, Понтифік також скерував думку до Венесуели: «Молюся, аби Святий Дух послав усьому венесуельському народові – всім, правителям і людові – дар мудрості, аби стати на шлях миру і єдності. Також молюся за померлих учора в’язнів».

За темою:
Папа: Справжня єдність – це шлях, на який нас хоче вивести Ісус
Послання Папи Франциска: Разом із молоддю несімо всім Євангеліє
Папа: Серед найгустішої пітьми Святий Дух пробуджує найсвітлішу святість

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 12:49 Понеділок 0 96 Папа: Молитва переображує нас і осяває все довкола Христове Переображення показує нам християнську перспективу страждання: воно – необхідний, але проміжний етап. На цьому наголосив Папа Франциск, зустрічаючись у неділю, 17 березня 2019 року, з вірними, які опівдні зібралися на площі святого Петра, аби проказати молитву «Ангел Господній». Він коментував розповідь святого Луки про Переображення, яким «Ісус дає учням Петрові, Якову і Йоанові заздалегідь засмакувати славу Воскресіння».