Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа Франциск прийняв Президента Беніну
12:49 Субота 0 114
19-05-2018, 12:49

Папа Франциск прийняв Президента Беніну

У п’ятницю, 18 травня 2018 року, Папа Франциск прийняв у Ватикані Президента Беніну Патріса Талона. Опісля Президент зустрівся з кардиналом П’єтро Пароліном, Державним секретарем, і архієпископом Полем Річардом Ґаллаґером, секретарем, відповідальним за відносини з державами.
Про це повідомляє Радіо Ватикану.

Щирі переговори стали нагодою підкреслити добрі стосунки між Святим Престолом і Беніном, додатково скріплені двосторонньою угодою, підписаною в Котону 21 жовтня 2016 року. Було підкреслено позитивний внесок Католицької Церкви в життя бенінського суспільства, особливо, в сфері освіти, охорони здоров’я та сприяння людській особі.

Сторони також зупинилися на суспільно-економічній ситуації в країні, з особливим посиланням на теми спільного зацікавлення, як от розвиток, боротьба з бідністю, триваючі в країні реформи та важливість міжрелігійного діалогу. Врешті, було розглянуто деякі теми міжнародного характеру, зокрема, актуальні виклики в житті регіону.


За темою:
Папа Франциск прийняв Президента та духовенство Вірменії
Папа Франциск прийняв у Ватикані Президента Туреччини
Папа Франциск прийняв президентів ЦАР і Гаїті

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 16:01 Неділя 0 169 Оприлюднено перелік учасників Синоду єпископів, присвяченого молоді У Ватикані оприлюднено перелік осіб, які братимуть участь у XV Звичайній асамблеї Синоду єпископів. Серед них – Блаженніший Святослав Шевчук і архієпископ Мечислав Мокшицький.