Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа: Любов – основа для того, щоб бути учнем Ісуса
15:31 П'ятниця 0 211
18-05-2018, 15:31

Папа: Любов – основа для того, щоб бути учнем Ісуса

«Любити, пасти й готуватися до хреста», не піддаючись спокусі «встромляти носа у життя інших». Про цей взірець поведінки Папа Франциск запропонував замислитися під час проповіді в каплиці дому святої Марти у п’ятницю, 18 травня 2018 року. До цих роздумів проповідника спонукав євангельський уривок, у якому Спаситель запитує апостола Петра: «Симоне Йонин! Чи любиш ти Мене більш, ніж оці?» (Йн 21, 15).
Про це повідомляє Радіо Ватикану.

Перший крок у діалозі з Ісусом – любов

Його Святість зазначив, що Христос дає Петрові три вказівки: «Люби Мене, паси повірених вірних і готуйся до хреста». Любов – це основа того, щоб бути справжніми учнями Божого Сина. Отож, необхідно любити Господа так, як ми тільки спроможні, як нам до снаги; головне – любити! А вже потім пасти повірених вірних, адже «ідентичність єпископа, пресвітера полягає в тому, щоб бути пастирем».

Готовність до випробувань

Звісно, на тих, хто любить Господа й іде за Ним, чекають у житті різні випробування; ці люди призначені до «мучеництва», до «носіння хреста», до того, що їх вестимуть туди, куди вони не бажають іти. Тому треба усвідомлювати, що у християнському житті на нас чекають випробування, упокорення, а можливо, навіть мучеництво.

Не пхати носа в життя інших

В останній частині проповіді Папа застеріг щодо спокуси втручатись у життя інших. Адже треба дбати про своє життя, свої справи й не витрачати часу на те, щоби встромляти носа в життя ближніх.

Насамкінець Його Святість, звертаючись зокрема до єпископів та священиків, іще раз нагадав три заклики Ісуса, скеровані до апостола Петра: «Люби, паси та будь готовий до випробувань».


За темою:
Папа: Справжня єдність – це шлях, на який нас хоче вивести Ісус
Папа зустрівся з новими Послами, акредитованими при Святому Престолі
Папа до делегації дхармічних релігій про діалог і співпрацю на служінні життю

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий