Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Після зустрічі у Львові брати спільноти Тезе вирушили на Схід України, щоби молитися за мир
09:09 Середа 0 508
2-05-2018, 09:09

Після зустрічі у Львові брати спільноти Тезе вирушили на Схід України, щоби молитися за мир

Після завершення першої української регіональної зустрічі Тезе, що тривала у Львові з 27 квітня до 1 травня, брати спільноти Тезе із Франції разом із групою молоді вирушили на Схід України. 2 травня вони візьмуть участь у молитві за мир у конкафедральному храмі Бога Отця Милосердного в Запоріжжі.
У складі міжнародної групи до Запоріжжя завітає молодь із Польщі, іімеччини, Чехії, Угорщини, Австралії та Франції. Для більшості з них це перша подорож до Запоріжжя.

Запрошуємо до спільної молитви, яка розпочнеться 2 травня о 19:00 за адресою Заводська, 21А у римсько-католицькому храмі Бога Отця Милосердного, усіх мешканців міста.

Тезе це християнська спільнота у Франції. Тезе стала центром паломництва й міжконфесійної молитви для тисяч людей з усього світу. Окрім того, кожного року спільнота Тезе проводить регіональні зустрічі в Європі та на інших континентах, де разом із місцевими церквами ініціює молитви за мир в усьому світі. Щороку кілька тисяч українців відвідують спільноту Тезе у Франції та долучаються до молитовних зустрічей Тезе в Європі. Саме тому цьогоріч на запрошення українських церков брати зі спільноти Тезе на чолі з настоятелем, братом Алоїсом, прибули до України в рамках першої регіональної зустрічі у Львові, що об’єднала понад 2 тисячі паломників з близько 20 країн світу.

Для додаткової інформації просимо звертатись за тел. 067 18 06 777.

За темою:
Зустріч Тезе у Львові
Слово архієпископа Мечислава Мокшицького на початок зустрічі спільноти Тезе у Львові
Розпочалася регіональна зустріч спільноти Тезе у Львові

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 14:47 Субота 0 49 Адвентові реколекції в парафії святого Антонія у Львові Від 9 до 11 грудня в парафії святого Антонія пройшли адвентові реколекції. Реколекційні науки виголосив о. Микола Орач OFM Conv, настоятель парафії святого Йосифа в Кременчуці. Темою реколекційних розважань була молитва, без якої віруючій людині важко уявити своє життя.