Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів України
» » » У Женеві презентували візит Папи Франциска
13:37 Четвер 0 49
17-05-2018, 13:37

У Женеві презентували візит Папи Франциска

Під час прес-конференції у вівторок, 15 травня 2018 року, в Женеві розповіли про три основні частини візиту Папи Франциска до цього міста.
Про це повідомляє Радіо Ватикану.

70-річчя Всесвітньої Ради Церков

Перший елемент – участь у відзначенні 70-річчя Всесвітньо Ради Церков. Її генеральний секретар Олаф Фіксе Твейт розповів, що для Ради велика честь приймати Його Святість, і представив гасло візиту: «Прямувати вперед, молитись і співпрацювати». Воно підсумовує суть сучасного екуменічного діалогу. На логотипі зображено човен серед хвиль – він символізує Церкву та вказує на цінність руху.

Католицька Церква, хоча й не входить до ВРЦ, бере участь у багатьох спільних проектах у сфері освіти й солідарності, надаючи в рамах цієї співпраці також стипендії для некатолицьких студентів.

Зустріч із місцевими католиками

Другою частиною подорожі Папи стане зустріч зі швейцарськими католиками. Про цей аспект розповів єпископ Фрібурґа-Лозанни-Женеви Шарль Морерод, підкреслюючи також добрі стосунки місцевих католиків з християнами інших конфесій. Він підкреслив цінність Женеви як міжнародного міста, відкритого до діалогу через різні міжнародні інституції, які мають тут свої штаб-квартири. На думку єпископа, Меса, яку очолить Папа, матиме також екуменічну цінність.

Спілкування з владою

Третім елементом візиту буде зустріч Глави Католицької Церкви з представниками швейцарського уряду, що, за словами речника уряду, свідчить про чудові дипломатичні стосунки між Швейцарською Конфедерацією та Святим Престолом.

За темою:
Папа: Прагну, щоб буддисти й католики інтенсифікували стосунки
Програма одноденного візиту Папи Франциска до Женеви
Папа Франциск відвідає осередок Екуменічної Ради Церков

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини зі світу 11:02 Четвер 0 66 Папа до німецьких католиків: Об’єднати зусилля заради миру Ключовим засобом для досягнення миру є «наше християнське заанґажування в сім’ї, у наших школах і формаційних інституціях, але й, насамперед, у політиці». Про це Папа Франциск нагадує у своєму посланні з нагоди відкриття 101-го Katholikentag (Дня католиків) у Німеччині. Захід, тема якого звучить: «Шукай мир», триває в місті Мюнстері з 9 до 13 травня.