Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Футбольна зустріч міністрантів у Баранівці
13:08 Вівторок 0 722
8-05-2018, 13:08

Футбольна зустріч міністрантів у Баранівці

У неділю, 6 травня, у Баранівці на Житомирщині відбулася дружня зустріч футбольних команд міністрантів із Баранівки, Полонного та Бердичева.
До Баранівки прибули команди з Бердичева (Всеукраїнський санктуарій Матері Божої Святого Скапулярію), Полонного (парафія святої Анни) та місцеві парафіяни з Баранівки (парафія святого Станіслава). Більшість гравців це міністранти, парафій, до яких вони належать.

Ідейним натхненником зустрічі став отець Кирило Тополевський OFM. Він добре відомий своїми організаторськими здібностями, тому що останні роки відповідає за Францисканське паломництво «Шепетівка-Полонне-Бердичів» та модерує Францисканську молодь. Щоби зустріч відбулася на достойному рівні, отець Кирило разом зі своїми помічниками підготував футбольне поле на території Монастиря Братів Менших Францисканців, а також організував для команд харчування та комфортні умови для вдалого проведення часу.

Команда з Бердичева – ФК «Кармель» – взяла участь у парафіяльній службі, яку очолив отець Оскар Малих OFM, який, до речі, походить з Бердичева.
Після обіду відбулися футбольні матчі між парафіяльними командами. На початку першої гри отець Ростислав Печенюк OFМ з Полонного прочитав молитву. Першими зіграли команди з Бердичева та Баранівки. Перемогу здобули місцеві футболісти, а безперечно, найкращим гравцем матчу став отець Кирило Тополевський OFM, який забив дуже ефектний гол. Далі грали команди з Баранівки та Полонного, потім Полонного та Бердичева, а наприкінці знову команди з Баранівки та Бердичева. Отець Кирило завзято керував командою й на полі, і за полем. У ході гри бердичівляни перемагали своїх суперників, але завдяки вдалим діями отця та його партнерам по команді футболісти Баранівки зрівняли рахунок.

Наостанок організатор зустрічі разом із юнаками з Баранівки приготували на вогнищі смачні ковбаски. Усі учасники дякують отцю Кирилу  Тополевському OFM, Братам Меншим Францисканцям у Баранівці та місцевим парафіянам за гостинність, чудовий прийом і незабутні враження. Учасники зустрічі, хоч і втомлені, з усмішками на обличчі та гарними враженнями успішно повернулися до рідних домівок. Можна впевнено сказати, що такі корисні та дружні зустрічі мають неодмінно повторюватися в майбутньому.

Максим Железницький

За темою:
Зустріч Францисканської молоді в Баранівці
Відкриття парафіяльного осередку «Карітас-Спес» у Баранівці на Житомирщині
Католицький футбол об’єднує парафії з різних міст України

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 10:00 Неділя 0 144 У Києві відбулася підсумкова прес-конференція гуманітарної ініціативи Папи Франциска «Папа для України» У Києві відбулась прес-конференція на тему: «Підсумки гуманітарної Ініціативи Папи Франциска «Папа для України»: яку допомогу отримали постраждалі внаслідок бойових дій».