Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів України
» » » Урочистості Матері Божої Фатімської в Довбиші
10:15 Неділя 0 786
13-05-2018, 10:15

Урочистості Матері Божої Фатімської в Довбиші

12 травня до мальовничого містечка Довбиш на Житомирщині прибули паломники з різних міст та містечок України, а також з Польщі, щоб взяти участь в урочистостях Матері Божої Фатімської.

Урочисту Службу Божу очолив єпископ Леон Дубравський, ординарій Кам’янець-Подільської дієцезії, а з ним служили кустош санктуарію Матері Божої Фатімської отець Вальдемар Павелець і численні священиків, які прибули до Довбишу разом зі своїми парафіянами.


Владика Леон у проповіді заохотив вірних у перші п’ять субот місяця приступати до сповіді та святого Причастя. Також він роздумував над словами з Євангелія Святого Йоана, закликаючи до більшої молитви, покути та солідарності у молитві: вранці, вдень та ввечері. Молитва має бути основою християнського життя кожної людини.


Наприкінці Служби відбулося освячення Образу ікони «П’ять талантів», який буде зберігатися в каплиці санктуарію.


Після Меси відбулася фатімська процесія з молитвою Розарія. На урочистості прибули також скаути, представники «Скаутства Європи в Україні» зі Львова, Львівської області та Польщі, з міста Сєдлєце, які мають свій з'їзд у Довбиші та його околицям протягом кілької днів. Вони несли у процесії фігурку Матері Божої Фатімської та провадили молитву Розарія.
На завершення урочистостей у Довбиші усі паломники та гости скуштували традиційний смачний бігос з Довбишу, підкріпившись на дорогу додому.

ФОТОРЕПОРТАЖ

За темою:
25-річчя Делегатури Отців Паллотинів в Україні
День Молоді «Школа Ісуса» в Довбиші
Завершення Ювілейного року Фатімських об'явлень у Довбиші

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 10:28 Понеділок 0 79 Паломництво міністрантів до бердичівського санктуарію 19 травня 2018 року відбулося паломництво міністрантів до Всеукраїнського санктуарію Матері Божої Святого Скапулярію в Бердичеві. Цього року сюди прибули понад 50 міністрантів із Житомира, Обухова, Коростишева, Любара; до них долучилися представники бердичівських і навколишніх парафій.