Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Урочистості Матері Божої Фатімської в Довбиші
10:15 Неділя 0 1 142
13-05-2018, 10:15

Урочистості Матері Божої Фатімської в Довбиші

12 травня до мальовничого містечка Довбиш на Житомирщині прибули паломники з різних міст та містечок України, а також з Польщі, щоб взяти участь в урочистостях Матері Божої Фатімської.

Урочисту Службу Божу очолив єпископ Леон Дубравський, ординарій Кам’янець-Подільської дієцезії, а з ним служили кустош санктуарію Матері Божої Фатімської отець Вальдемар Павелець і численні священиків, які прибули до Довбиша разом зі своїми парафіянами.


Владика Леон у проповіді заохотив вірних у перші п’ять субот місяця приступати до сповіді та святого Причастя. Також він роздумував над словами з Євангелія від Йоана, закликаючи до більшої молитви, покути й солідарності у молитві: вранці, вдень та ввечері. Молитва має бути основою християнського життя кожної людини.


Наприкінці Служби відбулося освячення ікони «П’ять талантів», яка буде зберігатися в каплиці санктуарію.Після Меси відбулася фатімська процесія з молитвою Розарію. На урочистості прибули також скаути, представники «Скаутства Європи в Україні» зі Львова, Львівської області та Польщі, з міста Сєдлєце, які мають з'їзд у Довбиші та його околицях протягом кілької днів. Вони несли у процесії фігурку Матері Божої Фатімської та молилия на вервичках.


На завершення урочистостей усі паломники й гості скуштували традиційний смачний бігос із Довбиша.

ФОТОРЕПОРТАЖ

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 14:47 Субота 0 49 Адвентові реколекції в парафії святого Антонія у Львові Від 9 до 11 грудня в парафії святого Антонія пройшли адвентові реколекції. Реколекційні науки виголосив о. Микола Орач OFM Conv, настоятель парафії святого Йосифа в Кременчуці. Темою реколекційних розважань була молитва, без якої віруючій людині важко уявити своє життя.