Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » У Львові відбулося сьоме засідання Асоціації богопосвяченого життя
14:33 Понеділок 0 849
7-05-2018, 14:33

У Львові відбулося сьоме засідання Асоціації богопосвяченого життя

3-4 травня у Львові відбулося сьоме засідання Асоціації богопосвяченого житття (Ради Конференцій вищих настоятелів і настоятельок РКЦ та УГКЦ).
Зустріч відкрив та благословив єпископ-помічник Львівської архідієцезії Едуард Кава, голова Комісії у справах богопосвяченого життя РКЦ.
На зустрічі була присутня с. Марджолейн Бруйнен OP - генеральна секретарка Європейського союзу вищих настоятелів і настоятельок.
С. Марджолейн представила діяльність UCESM, подала звіт останньої Асамблеї, яка відбулася в Румунії 5-9 березня 2018 року. Заохотила радних до співпраці з UCESM і пообіцяла посильну допомогу з боку Європейського союзу вищих настоятелів та настоятельок. 

Під час зустрічі члени Асоціації обговорювала різні форми співпраці та можливості спільних формаційних зустрічей. Зустріч минула в дружній атмосфері, яка надихала на плідну працю.

с. Анна Заінчковська FMA

За темою:
В Одесі відбулася друга зустріч Рад конференцій вищих настоятелів та настоятельок РКЦ
У Румунії відбулася Асамблея Союзу європейських Конференцій вищих настоятелів
У Києві відбулася зустріч Рад Конференцій вищих настоятелів жіночих та чоловічих згромаджень РКЦ та УГКЦ

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 10:00 Неділя 0 144 У Києві відбулася підсумкова прес-конференція гуманітарної ініціативи Папи Франциска «Папа для України» У Києві відбулась прес-конференція на тему: «Підсумки гуманітарної Ініціативи Папи Франциска «Папа для України»: яку допомогу отримали постраждалі внаслідок бойових дій».