Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Пресвітерські свячення в митрополичій базиліці у Львові
17:21 Субота 0 478
19-05-2018, 17:21

Пресвітерські свячення в митрополичій базиліці у Львові

19 травня під час Меси у львівській митрополичій базиліці голова Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні архієпископ Львівський Мечислав Мокшицький висвятив у пресвітери Католицької Церкви дияконів Анатолія Русіна та Войцеха Божишковського, які отримували формацію у Львівській духовній семінарії РКЦ.
Про це повідомляє Львівська архідієцезія.

На урочистість прибули єпископи-помічники Львівської архідієцезії Леон Малий та Едвард Кава, єпископ-емерит Харківсько-Запорізької дієцезії Марян Бучек, Генеральний вікарій Львівської архідієцезії отець інфулат Юзеф Павлічек, ректор Львівської ВДС отець Пйотр Бжескі, вихователі семінарії, священики й черниці з різних парафій Львівської архідієцезії, а також родичі неопресвітерів і представники з їхніх родинних парафій.

У проповіді архієпископ Мечислав Мокшицький нагадав кандидатам до священства про сутність цього таїнства: «Священство – не професія, а покликання, і священик, який вірний вказівкам Христа, не чиновник, а духовний отець і друг. Саме він може виховувати й запобігти загрозам, допомагає долати кризові ситуації, у кожній ситуації керуючись мудрою й виховною любовю за прикладом Ісуса, Який рятував людину від неї самої й від тих, хто хотів її скривдити. Священство – це служіння, і свідчення тому дав сам Ісус, коли сказав, що Син Людський прийшов не для того, щоб йому служили, а щоб служити і дати своє життя на відкуплення багатьох».

Архієпископ закликав наслідувати львівських святих: блаженного Якова Стрепу, святого Яна з Дуклі, святого Зигмунта Гораздовського та святого Йосифа Більчевського.

«Прийміть також дар Слова Божого з сьогоднішньої Літургії, і як священики, взяті з народу і для народу встановлені, будьте святими, бо святий є Бог. Будьте сіллю землі і світлом світу, щоб ваша віра освітлювала шлях до Бога тим, хто ще ходить у темряві. Нехай вашими слідами віднайдуть дорогу до Церкви і ввійдуть на шлях спасіння», – сказав Митрополит на звершення гомілії.

Богу подяка за нових священиків!

За темою:
Свято сім’ї у Львові
Зустріч українських семінаристів у Львові
Розпочалися Фатімські богослужіння у Львові

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 11:05 Четвер 0 144 Зустріч семінаристів із Апостольський Нунцієм у Ворзелі У переддень урочистості святого Йосифа, Обручника Пресвятої Діви Марії, семінарія у Ворзелі мала честь приймати з візитом Апостольського Нунція в Україні архієпископа Клаудіо Ґуджеротті.