Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Облучини у львівській Вищій духовній семінарії
15:56 Неділя 0 458
22-04-2018, 15:56

Облучини у львівській Вищій духовній семінарії

21 квітня під час Меси в каплиці ВДС у Львові четверо семінаристів ІІІ курсу: Петро Гордієнко, Назар Зузак, Казимир Вавриш, Олександр Клімов – отримали духовне вбрання. Літургію очолив єпископ-помічник Львівської архідієцезії Леон Малий, із яким співслужили єпископ-емерит Мар’ян Бучек, ректор ВДС отець прелат Пйотр Бжескі, священики – викладачі й вихователі семінарії та настоятелі рідних парафій третьокурсників.
Про це повідомляє Львівська архідієцезія.

«Сутана – це не просто одяг, – пояснив у проповіді єпископ Леон Малий. – Це щось значно більше. Сьогодні багато людей хоче бачити істинного Бога. Не бога політики і не бога філософії, а істинного Бога, Який дає спасіння».

Звертаючись до третьокурсників, які щойно вдягли духовний стрій, єпископ Леон Малий наголосив, що сутана має допомогти їм показати Бога: «Тільки через дорогу любові. Показуйте цю дорогу, яка веде до Бога. І протестуйте проти такого бога, якого немає: бога ненависті, бога націоналізму. Протестуйте! Бо немає бога ненависті. Це не бог, це ідол. І ми сьогодні страждаємо через те, що з Бога зробили ідола. Протестуйте. Показуйте Бога любові. Хай ця сутана вам допомагає, щоби ми могли бачити Бога любові і Бога милосердя. Бога, який хоче допомогти бідній людині. Який стає по стороні бідної людини. Сьогодні на боці бідної людини, а особливо в Україні, ніхто не стоїть. Ніхто. Бідна людина не захищена. І ви маєте бути голосом тих безправних, бідних людей. Ви маєте бути голосом. Ваша сутана – це солідарність із бідними людьми. Дай Боже, що вона вас і інших людей привела до Бога. Амінь».

Костянтин Чавага

За темою:

Добре нам тут бути: постійна формація священиків Львівської архідієцезії
Бог обрав нас, щоби ми були святими: день зосередження у Брюховичах
V сесія біблійного симпозіуму: «Біблія - книга віри» в Теологічному інституті ім. св. Йосипа Більчевського

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України / Молитви 11:48 Середа 0 74 Паломництво ікони Матері Божої Коденської – Матері Єдності Санктуарій Матері Божої Коденської, Цариці Підляшшя і Матері Єдності, розташований на сході Польщі, у Кодені над Бугом. Тут з 1927 року працюють Місіонери Облати Марії Непорочної. 2019 рік оголошено роком Божої Матері Коденської, і з цієї нагоди копія чудотворного образу побуває у всіх спільнотах і парафіях, де працюють Місіонери Облати. В Україні вона перебуватиме протягом 9 місяців (у кожній спільноті приблизно місяць).