Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа Франциск оголосив дату канонізації блаженного Павла VI
16:08 Субота 0 356
19-05-2018, 16:08

Папа Франциск оголосив дату канонізації блаженного Павла VI

Блаженний Папа Павло VI буде проголошений святим у неділю, 14 жовтня 2018 року, під час Меси на площі святого Петра у Ватикані. Його канонізація збігатиметься з XV Звичайною асамблеєю Синоду єпископів. Про це оголосили на Консисторії кардиналів з нагоди затвердження канонізаційних справ, яку Папа Франциск очолив у суботу, 19 травня 2018 року.
Про це повідомляє Радіо Ватикану.

Разом з блаженним Павлом VI будуть канонізовані мученик Оскара Арнульфо Ромеро, архієпископа Сан-Сальвадора (Сальвадор), італійські священики Франческо Спінеллі та Вінченцо Романо, німецька черниця Марія Катеріна Каспер та іспанська черниця Насарія Іґнасія Марч Меса, засновниця Згромадження Місіонерок Круціаток Церкви.

Завершальні етапи канонізаційних процесів

Про близьку канонізацію блаженного Павла VI, беатифікованого 19 жовтня 2014 року, Папа Франциск повідомив під час зустрічі з римським духовенством на початку Великого Посту 2018 року, а вже 6 березня було оприлюднено декрет Конгрегації у справах проголошення святих про визнання чуда за його заступництвом.

Того самого дня були оголошені інші чотири декрети про визнання чудес за заступництвом Оскаро Ромеро, Франческо Спінеллі, Вінченцо Романо та Марії Катеріни Каспер. Про близьку канонізацію сестри Насарії Іґнасії стало відомо 27 січня, коли було оприлюднено декрет про визнання чуда за її заступництвом.

За темою:
Папа: Справжня єдність – це шлях, на який нас хоче вивести Ісус
Папа зустрівся з новими Послами, акредитованими при Святому Престолі
Папа до делегації дхармічних релігій про діалог і співпрацю на служінні життю

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 16:29 Субота 0 58 Отець Ганс Цольнер про результати зустрічі «Захист неповнолітніх у Церкві» Отець Ганс Цольнер SJ, президент Центру захисту неповнолітніх Папського Григоріанського університету та член Папської комісії захисту неповнолітніх, розповідає про зусилля, спрямовані на захист неповнолітніх, яких і надалі докладає Церква після лютневої зустрічі у Ватикані.