Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа стурбований ситуацією в Святій Землі
16:21 Середа 0 148
16-05-2018, 16:21

Папа стурбований ситуацією в Святій Землі

«Я дуже стурбований і засмучений загостренням напруги у Святій Землі і на Близькому Сході та спіраллю насильства, яка дедалі більше віддаляє від дороги миру, діалогу й переговорів», – сказав Папа Франциск наприкінці загальної аудієнції в середу, 16 травня 2018 року. Він висловив біль із приводу загиблих і поранених і запевнив молитовну близькість із усіма, хто страждає.
Про це повідомляє Радіо Ватикану.

«Ще раз наголошую, що застосування насильства ніколи не веде до миру. Війна викликає війну, насильство викликає насильство, – сказав Папа. – Заохочую всі задіяні сторони й міжнародну спільноту оновити зусилля, спрямовані на те, щоб переважили діалог, справедливість і мир».

Його Святість також привітав мусульман з нагоди Рамадану, який розпочинається завтра. «Нехай же цей особливий період молитви й посту допоможе прямувати вперед Божим шляхом – дорогою миру».

За темою:
Папа: Єпископ має дбати про паству, а не про кар’єру
Ранкова проповідь Папи: Ми покликані до дружби з Ісусом
Ламборгіні Папи продали: частина коштів – для християн Іраку

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 13:45 Неділя 0 109 Папа Франциск: Спів – це мова, яка веде до спільності сердець Музика та спів – це мова, якою у свідченні Євангелія можна досягти сердець усіх людей, навіть тих, які далекі від Церкви та віри. Думками про це Папа Франциск поділився з членами асоціації «Вихованці неба» – молодіжною організацією, що від 1968 року звіщає Євангеліє за допомогою музики та співу, організовуючи концерти по всій Італії та Європі. Його Святість зустрівся з ними в контексті 50-річчя від заснування та 10-річчя з дня відходу до вічності засновника – отця Джузеппе Аріоне SJ.