Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа до делегації дхармічних релігій про діалог і співпрацю на служінні життю
11:24 Четвер 0 164
17-05-2018, 11:24

Папа до делегації дхармічних релігій про діалог і співпрацю на служінні життю

Перед загальною аудієнцією 16 травня 2018 року Папа Франциск зустрівся з учасниками конгресу «Дхарма і Лоґос. Діалог і співпраця в складну епоху» для християн і представників дхармічних релігій, який організувала в Римі Папська Рада міжрелігійного діалогу.
Про це повідомляє Радіо Ватикану.

Зустріч, за словами Його Святості, стала приводом подякувати Господові за те, що провідники різних релігій прагнуть розвивати культуру зустрічі й дають приклад діалогу, активно співпрацюючи на служінні життю, людській гідності й захистові творіння.

Вітаючи представників дхармічних релігій, Його Святість підкреслив, що «діалог і співпраця – це ключові слова в такий час, як наш, коли спостерігаємо зростання напруги й конфлікти, насильство як у малих, так і у великих масштабах». Закликаючи плекати культуру зустрічі, діалогу та співпраці, Папа Франциск подякував усім, хто трудиться згідно із своїми релігійними традиціями, сприяючи зростанню блага у світі.

До дхармічних релігій належать індуїзм, буддизм, джайнізм і сикхізм, укорінені в індійській релігійно-філософській традиції. Їхня основна концепція – віра у дхарму, тобто в універсальний закон буття.

За темою:
Папа: Прагну, щоб буддисти й католики інтенсифікували стосунки
Папа стурбований ситуацією в Святій Землі
Папа: Діти мають право на християнське виховання

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий