Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Реколекції для міністрантів у Тиврові
16:51 Четвер 0 321
17-05-2018, 16:51

Реколекції для міністрантів у Тиврові

З 11 до 13 травня 2018 року в Місіонерів Облатів Непорочної Діви Марії відбувалася зустріч міністрантів, на яку з’їхалося чимало юнаків із облатських парафій (св. Миколая у Києві, Пресвятої Трійці в Обухові тощо) і з парафій довкола Тиврова.

Темою зустрічі був другий дар Святого Духа – розум. Реколекції розпочались у п’ятницю традиційно, з найважливішого – із зустрічі з Ісусом в Євхаристії. Потім відбувся молебень Дороги Світла під гарним зоряним небом.


Наступний день розпочався з молитви, після якої о. Сергій Панченко ОМІ провів конференцію про важливість розуму, такого необхідного для розпізнання Божої волі. Пізніше реколектанти, працюючи в групах, роздумували про важливі питання, які має ставити собі кожен християнин: «Чому учні не впізнали Воскреслого Ісуса, якого зустріли по дорозі до Емауса?» і «На якій життєвій дорозі я можу розпізнати Бога?» Від теорії перейшли відразу до практики, до справжньої зустрічі, розмови із Христом, укритим у Пресвятих Дарах, щоб під час адорації розпізнати, що Господь хоче, щоб кожен зрозумів.


Каплиця була найважливішим місцем зустрічі міністрантів для спільного переживання Євхаристії, адорації й молитви.

Також був час для відпочинку, футболу, перегляду фільму про святого Філіпа Неррі.

Диякон Андріан ОМІ, о. Сергій Панченко ОМІ та о. Рафал Стшижевський ОМІ проголошували корисні й актуальні для сучасної молоді проповіді під час Служб Божих.


Ділячись враженнями після реколекцій, юнаки наголошували на дружній атмосфері, яка панувала протягом зустрічі, на важливості медитацій і адорації.

За темою:
Футбольна зустріч міністрантів у Баранівці
У Ворзелі відбувся навчальний з'їзд для міністрантів
У Харкові відбулася зустріч міністрантів Харківсько-Запорізької дієцезії

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 10:11 Середа 0 39 Свідчення служителів ХСП у храмах Києва У неділю, 9 грудня 2018 року, на Меси у дві найбільші католицькі парафії Києва, святого Олександра і святого Миколая, завітали вихованці дитячого центру «Ковчег», який служителі Християнської служби порятунку заснували в селі Піонерське під Маріуполем.