Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Ламборгіні Папи продали: частина коштів – для християн Іраку
14:09 Вівторок 0 191
15-05-2018, 14:09

Ламборгіні Папи продали: частина коштів – для християн Іраку

У суботу, 12 травня 2018 року, в Монако відбувся аукціон, де продано автомобіль, який італійський виробник «Lamborghini» подарував Папі Францискові в листопаді минулого року. Приймаючи цей подарунок, Святіший Отець постановив його продати, а отримані кошти передати на благодійні проекти.
Про це повідомляє Радіо Ватикану.

«План Маршала» для християн півночі Іраку

Виставлений на продаж через аукціонний дім «Сотбі», унікальний спорткар із підписом Папи Франциска на капоті був проданий за 715 тисяч євро. Частину з цих коштів отримає Папський фонд «Допомога Церкві в потребі» для втілення проектів, присвячених християнам із Долини Ніневії на півночі Іраку, звільненої від так званої «Ісламської держави».

Ідеться про громади, які після вигнання терористів повертаються до рідних поселень. Аби посприяти цьому поверненню, «Допомога Церкві в потребі» запустила так званий «План Маршала» для відбудови знищених помешкань, храмів та інфраструктури, створивши комітет із відновлення Ніневії, до якого ввійшли всі Церкви Іраку.

Інші проекти

У повідомленні Ватиканського прес-центру, присвяченому незвичайному подарункові, зазначалося, що ще одним адресатом допомоги за здобуті кошти стане «Спільнота Папи Йоана ХХІІІ», заанґажована у справу порятунку жінок, що стали жертвами торгівлі людьми та втягнені у проституцію. Врешті, частина коштів від продажу автомобіля буде передана двом італійським товариствам, які здійснюють благодійні проекти в Африці.

За темою:
Хрестильне джерело – це місце, де Пасху відзначають разом із Христом. Слово Папи Франциска на загальній аудієнції 9 травня 2018 року
Папа: Християни покликані бути «людьми Вознесіння»
Папа: Наш час потребує якісної й доброї журналістики

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий