Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Завершилася зустріч Папи з чилійськими єпископами
16:46 П'ятниця 0 229
18-05-2018, 16:46

Завершилася зустріч Папи з чилійськими єпископами

«Дякую вам за повну готовність співпрацювати у впровадженні всіх змін і постанов, які нам доведеться втілити в життя негайно, а потім у середній і довготривалій перспективах, щоб відновити справедливість і церковне сопричастя», – читаємо в листі Папи Франциска чилійським єпископам.
Про це повідомляє Радіо Ватикану.

Три дні братерських зустрічей

Увечері 17 травня 2017 року у Ватикані відбулася остання спільна зустріч Папи з 34 чилійськими єпископами, яких він скликав до Ватикану, щоб разом поміркувати про причини й наслідки кризи, викликаної в Чилійській Церкві насильством щодо неповнолітніх і зловживаннями владою, що трапилися останніми десятиріччями. Метою зустрічей став пошук шляхів виходу з цієї ситуації та запобігання повторенню таких явищ. Наприкінці триденного братерського розпізнавання Папа вручив єпископам листа.

Вдячність і поради Папи

Глава Католицької Церкви дякує за те, що єпископи прийняли запрошення, аби «влаштувати щире розпізнавання в контексті серйозних фактів, які завдали шкоди церковному сопричастю та послабили працю Церкви». Він зазначає, що вони разом замислилися над трагічними наслідками, які мали ці болючі події – особливо для жертв. «У декого з них я від щирого серця особисто просив пробачення, до якого ви також приєдналися з єдинодушним бажанням і рішучим наміром виправити завдану шкоду».

Підсумовуючи, Його Святість закликає чилійських єпископів «після цих днів молитви й роздумів» і надалі працювати заради розбудови «пророчої Церкви, яка вмітиме поставити в центрі те, що важливе: служіння Господові в особі голодного, в’язня, мігранта й постраждалого від насильства».

За повідомленням «Ватиканських новин», усі чилійські єпископи 17 травня подали Папі Францискові заяви про відставку, щоб він вільно вирішив, що робити з кожним окремо.

За темою:
Папа: Справжня єдність – це шлях, на який нас хоче вивести Ісус
Папа зустрівся з новими Послами, акредитованими при Святому Престолі
Папа до делегації дхармічних релігій про діалог і співпрацю на служінні життю

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий