Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів України
» » » Папа: Прагну, щоб буддисти й католики інтенсифікували стосунки
17:11 Середа 0 61
16-05-2018, 17:11

Папа: Прагну, щоб буддисти й католики інтенсифікували стосунки

Перед загальною аудієнцією 16 травня 2018 року Папа Франциск прийняв делегацію 54 буддійських монахів з Таїланду. Вони подарували Понтифікові священну книгу буддизму, перекладену сучасною мовою.
Про це повідомляє Радіо Ватикану.

Вітаючи делегацію, Святіший Отець подякував за цінний дар, «знак великодушності та дружби – тривалого шляху, який складається з маленьких кроків».

Папа висловив велике прагнення, щоб буддисти й католики інтенсифікували стосунки, роблячи поступ у пізнанні й пошані до духовних традицій, і свідчили у світі цінності справедливості, миру й захисту людської гідності.

Ще раз дякуючи таїландським монахам за візит, Його Святість прикликав на них божественне благословення радості та спокою.

За темою:
Папа: Єпископ має дбати про паству, а не про кар’єру
Ранкова проповідь Папи: Ми покликані до дружби з Ісусом
Ламборгіні Папи продали: частина коштів – для християн Іраку

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 14:02 Неділя 0 148 Папа: Серед найгустішої пітьми Святий Дух пробуджує найсвітлішу святість Святий Дух, входячи навіть у немислимі ситуації, перемінює їх, змінюючи серця та події. Цим двом аспектам переміни у Святому Дусі Папа Франциск присвятив проповідь із нагоди П’ятдесятниці у неділю, 20 травня 2018 року.