Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа: Прагну, щоб буддисти й католики інтенсифікували стосунки
17:11 Середа 0 155
16-05-2018, 17:11

Папа: Прагну, щоб буддисти й католики інтенсифікували стосунки

Перед загальною аудієнцією 16 травня 2018 року Папа Франциск прийняв делегацію 54 буддійських монахів з Таїланду. Вони подарували Понтифікові священну книгу буддизму, перекладену сучасною мовою.
Про це повідомляє Радіо Ватикану.

Вітаючи делегацію, Святіший Отець подякував за цінний дар, «знак великодушності та дружби – тривалого шляху, який складається з маленьких кроків».

Папа висловив велике прагнення, щоб буддисти й католики інтенсифікували стосунки, роблячи поступ у пізнанні й пошані до духовних традицій, і свідчили у світі цінності справедливості, миру й захисту людської гідності.

Ще раз дякуючи таїландським монахам за візит, Його Святість прикликав на них божественне благословення радості та спокою.

За темою:
Папа: Єпископ має дбати про паству, а не про кар’єру
Ранкова проповідь Папи: Ми покликані до дружби з Ісусом
Ламборгіні Папи продали: частина коштів – для християн Іраку

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 13:45 Неділя 0 109 Папа Франциск: Спів – це мова, яка веде до спільності сердець Музика та спів – це мова, якою у свідченні Євангелія можна досягти сердець усіх людей, навіть тих, які далекі від Церкви та віри. Думками про це Папа Франциск поділився з членами асоціації «Вихованці неба» – молодіжною організацією, що від 1968 року звіщає Євангеліє за допомогою музики та співу, організовуючи концерти по всій Італії та Європі. Його Святість зустрівся з ними в контексті 50-річчя від заснування та 10-річчя з дня відходу до вічності засновника – отця Джузеппе Аріоне SJ.