Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Бог обрав нас, щоби ми були святими: день зосередження у Брюховичах
12:01 Четвер 0 595
19-04-2018, 12:01

Бог обрав нас, щоби ми були святими: день зосередження у Брюховичах

З 17 по 18 квітня у Вищій митрополичій семінарії у Брюховичах відбувся день зосередження в рамках сталої формації священиків, які були висвячені у Львівській архідієцезії від 2007 до 2016 року. У зустрічі, яку попровадив Митрополит Львівський архієпископ Мечислав Мокщицький, узяли участь 17 священиків. 
Про це повідомляє Львівська архідієцезія.

Зустріч провів о. Едвард Лоєк CM, який на конференціях ділився особистим досвідом священицького покликання. Як зазначив о. Едвард: «Я захоплений життям, яке є найбільшим даром, яке Господь мені подарував. Дароване життя це завдання, щоби не лише його якось прожити, але щоби його добре прожити. Папа Йоан Павло Іказав, що «життя не лише дане, а й задане». 

Отець місіонер зазначив, що ще семінаристом захопився біблійним фрагментом до Ефесян: «Бог обрав нас до заснування світу, щоби ми були в єдності з Христом і залишалися святими й непорочними перед Богом, виявляючи любов». Цією радістю життя та священицького покликання він ділився з молодими священиками.

«У житті священика, крім щоденного служіння, важливим є час для особистого освячення. Аби набратися цієї сили, якою потім можна ділитися з іншими», – поділився своїми спостереженнями отець Назар Білик, один із учасників цих духовних вправ. 

Андрій Пеканець

За темою:

Зустріч архієпископа Мечислава Мокшицького із польськими представниками Лицарів Колумба у Львові
Зустріч архієпископа Мечислава Мокшицького з вірмено-католицьким духовенством
Молитва за жертв Смоленської авіакатастрофи у Львові

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий