Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа Франциск прийняв єпископів із Тайваню
12:48 Середа 0 143
16-05-2018, 12:48

Папа Франциск прийняв єпископів із Тайваню

У понеділок, 14 травня 2018 року, Папа Франциск прийняв на спільній зустрічі сімох єпископів із Тайваню, що прибули до Рима з візитом «ad limina apostolorum» – «до апостольських порогів». Це їхня перша зустріч із Папою Франциском, бо попередній візит Конференції єпископів Тайваню відбувся ще 10 років тому, за понтифікату Бенедикта ХVІ.
Про це повідомляє Радіо Ватикану.

Ватикан – одна з 19 держав, які підтримують дипломатичні стосунки з Тайванем. Святу Столицю на Тайвані представляє не нунцій, а повірений. Католиків серед 20 мільйонів населення Тайваню є півмільйона. Церковні структури Католицької Церкви складаються з однієї архідієцезії й шести дієцезій. Конференцію єпископів очолює архієпископ Тайбея.

Католицька Церква відіграє важливу роль в освітньому й культурному житті Тайваню, зокрема завдяки престижному католицькому університетові.

За темою:
Голова Конференції єпископів Пакистану – про зустріч із Папою
Папа до католицьких єпископів Росії: Будьте близькими до людей
Глава Халдейської КЦ: Учитися мужності від переслідуваних християн

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 13:45 Неділя 0 109 Папа Франциск: Спів – це мова, яка веде до спільності сердець Музика та спів – це мова, якою у свідченні Євангелія можна досягти сердець усіх людей, навіть тих, які далекі від Церкви та віри. Думками про це Папа Франциск поділився з членами асоціації «Вихованці неба» – молодіжною організацією, що від 1968 року звіщає Євангеліє за допомогою музики та співу, організовуючи концерти по всій Італії та Європі. Його Святість зустрівся з ними в контексті 50-річчя від заснування та 10-річчя з дня відходу до вічності засновника – отця Джузеппе Аріоне SJ.