Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів України
» » » Архієпископ Клаудіо Ґуджеротті: «Ми спромоглися дійти до 500 тисяч людей через фонд акції "Папа для України"»
10:55 Середа 0 257
27-12-2017, 10:55

Архієпископ Клаудіо Ґуджеротті: «Ми спромоглися дійти до 500 тисяч людей через фонд акції "Папа для України"»

25 грудня в київському конкафедральному соборі святого Олександра Апостольський Нунцій в Україні, Його Преосвященство архієпископ Клаудіо Гуджеротті, виголошуючи проповідь, згадав тих, для кого це Різдво затьмарене війною, і сказав кілька слів про акцію «Папа для України», через яку можна відчути близькість Католицької Церкви до всіх стражденних.
Сайт акції «Папа для України» подає фрагменти проповіді Апостольського Нунція.

«Молімося, дорогі брати і сестри, щоб це було останнє Різдво, коли ми споглядаємо такі жахіття. Це побажання складаю вам і від імені Папи. Ви знаєте, що його допомога Україні триває. Ми спромоглися дійти до 500 тисяч людей через фонд акції "Папа для України". Останнім часом виділено ще 5 мільйонів євро. Але все буде марне, доки йтиме війна. Бо коли ти відбудовуєш житло, а наступного дня його знову обстрілюють, ця допомога немає сенсу. Якщо триватиме війна, буде потрібна безкінечна кількість фондів…

Цієї ночі, дорогі брати і сестри, відчувайте близькість усієї Католицької Церкви до України і до тих, хто страждає… Я не хочу зіпсувати вам  свята, але я живу в цій країні і відчуваю понегіднення, бо бачу прекрасну і дивовижну землю, яка стоїть на колінах.

Сьогодні Папа обіймає усіх вас. І кожному з вас каже: "Молись і придумай, винайди спосіб принести мир. Бо мир залежить також і від тебе". Це те побажання, із яким Папа звертається до вас цієї святої ночі. Щоб вибухи зброї змінилися на оплески щастя. Тоді будемо дивитися вгору й побачимо ангелів, які співають: "Слава во вишніх Богу, і мир на Землі людям, яких Він любить"».

За темою:
Апостольський Нунцій в Україні відвідав Донецьк
У прифронтовому Зайцевому за підтримки акції «Папа для України» відремонтували кімнату для позашкільної роботи
Тисячі сімей з маленькими дітьми отримають допомогу у прифронтових районах Луганської області

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий