Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів України
» » » Чернечі обіти брата Андрія Гавліча ОМІ
09:51 Вівторок 0 669
23-01-2018, 09:51

Чернечі обіти брата Андрія Гавліча ОМІ

У неділю 21 січня в Італії, у Гротта Ферата біля Рима, склав вічні обіти чистоти, бідності, послуху й витривалості у Згромадженні Місіонерів Облатів Непорочної Марії брат Андрій Гавліч ОМІ.

На урочистості був присутній отець Альберто Гнеммі ОМІ – провінціал Середземноморської Провінції ОМІ, який очолив Службу Божу у співслужінні з численними облатами, прибулими з Італії, Іспанії, Уругваю. З України приїхали мати й родина брата Андрія, а також, від імені Місіонерів Облатів Марії Непорочної в Україні і Росії, настоятель Делегатури отець Павло Вишковський ОМІ. На свято завітали й українські Місіонерки Облатки Марії Непорочної на чолі з сестрою Юлією Венгловською й інші черниці та священики з України, які навчаються в Римі. Була присутня спільнота УГКЦ з центру Рима, де брат Андрій працював з молоддю.
Семінарист Андрій Гавліч ОМІ відкрив своє покликання до священства й богопосвяченого життя, коли прибув 20-річним юнаком до Європи в пошуках праці. Мама брата Андрія виїхала на заробітки ще раніше. У Мадриді він зустрів Місіонерів Облатів, які запросили його до свого монастиря. «Тут я відразу відчув, що я у себе вдома, і постановив залишитися», – згадував брат Андрій під час чування перед обітами. Дорога до остаточного «так» була довга: брат Андрій 4 роки поглиблював покликання в Іспані й 4 – в Італії, а ще майже 2 роки був в Україні: 9 місяців у преновіціаті в Обухові, а минулоріч відбував річну практику в парафії святого Миколая в Києві та при Католицькому Медіа-Центрі й «Телебаченні Віковічного Слова».

Місіонера Облата вирізняє місійний хрест, який кожен облат отримує після вічних обітів. Брат Андрій прийняв хрест, який носив попередній провінціал, а згодом генеральний постулатор беатифікаційного процесу іспанських мучеників – о. Хуахін Мартінез ОМІ.Невдовзі на брата Андрія чекатимуть дияконські свячення, а через рік – священицькі. Молімося, щоб він добре до них підготувався і якнайшвидше повернувся в Україну.
о. Павло Вишковський ОМІ
За темою:
Облучини сестри Луції в абатстві сестер бенедиктинок
Вічні обіти семінариста з Ланович
«Не заспокоїться серце наше, доки не спочине у Бозі…» св. Августин

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини зі світу 14:28 Понеділок 0 52 Папа до католиків Бразилії: прощення це засіб подолати насильство та побудувати мир «Насильство подолаємо тоді, коли станемо посланцями й будівничими миру», – написав Папа Франциск у своєму посланні до бразильських католиків з нагоди щорічної великопосної Кампанії Братерства, яку проводить місцева Церква.