Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Чернечі обіти брата Андрія Гавліча ОМІ
09:51 Вівторок 0 921
23-01-2018, 09:51

Чернечі обіти брата Андрія Гавліча ОМІ

У неділю 21 січня в Італії, у Гротта Ферата біля Рима, склав вічні обіти чистоти, бідності, послуху й витривалості у Згромадженні Місіонерів Облатів Непорочної Марії брат Андрій Гавліч ОМІ.

На урочистості був присутній отець Альберто Гнеммі ОМІ – провінціал Середземноморської Провінції ОМІ, який очолив Службу Божу у співслужінні з численними облатами, прибулими з Італії, Іспанії, Уругваю. З України приїхали мати й родина брата Андрія, а також, від імені Місіонерів Облатів Марії Непорочної в Україні і Росії, настоятель Делегатури отець Павло Вишковський ОМІ. На свято завітали й українські Місіонерки Облатки Марії Непорочної на чолі з сестрою Юлією Венгловською й інші черниці та священики з України, які навчаються в Римі. Була присутня спільнота УГКЦ з центру Рима, де брат Андрій працював з молоддю.
Семінарист Андрій Гавліч ОМІ відкрив своє покликання до священства й богопосвяченого життя, коли прибув 20-річним юнаком до Європи в пошуках праці. Мама брата Андрія виїхала на заробітки ще раніше. У Мадриді він зустрів Місіонерів Облатів, які запросили його до свого монастиря. «Тут я відразу відчув, що я у себе вдома, і постановив залишитися», – згадував брат Андрій під час чування перед обітами. Дорога до остаточного «так» була довга: брат Андрій 4 роки поглиблював покликання в Іспані й 4 – в Італії, а ще майже 2 роки був в Україні: 9 місяців у преновіціаті в Обухові, а минулоріч відбував річну практику в парафії святого Миколая в Києві та при Католицькому Медіа-Центрі й «Телебаченні Віковічного Слова».

Місіонера Облата вирізняє місійний хрест, який кожен облат отримує після вічних обітів. Брат Андрій прийняв хрест, який носив попередній провінціал, а згодом генеральний постулатор беатифікаційного процесу іспанських мучеників – о. Хуахін Мартінез ОМІ.Невдовзі на брата Андрія чекатимуть дияконські свячення, а через рік – священицькі. Молімося, щоб він добре до них підготувався і якнайшвидше повернувся в Україну.
о. Павло Вишковський ОМІ
За темою:
Облучини сестри Луції в абатстві сестер бенедиктинок
Вічні обіти семінариста з Ланович
«Не заспокоїться серце наше, доки не спочине у Бозі…» св. Августин

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини зі світу 17:27 Субота 0 222 Архієпископ Мечислав Мокшицький на паломництві Родини шкіл імені святого Йоана Павла ІІ у Польщі На Ясній Горі у Польщі митрополит Львівський архієпископ Мечислав Мокшицький узяв участь у 18-му паломництві Родини шкіл імені святого Йоана Павла ІІ. Понад 14 тисяч молодих людей із 300 шкіл Польщі й Білорусі дякували Господові за те, що понад 40 років тому кардинал Кароль Войтила став Понтифіком. Цьогорічне гасло зустрічі – «Блиск Батьківства».