Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Благодійна акція фонду «Карітас-Спес» у Брусилові на Житомирщині
16:06 Понеділок 0 1 254
19-02-2018, 16:06

Благодійна акція фонду «Карітас-Спес» у Брусилові на Житомирщині

У першу неділю Великого Посту, з благословіння директора «Карітас-Спес» отця Віталія Умінського та настоятеля парафії Святого Духа в Брусилові отця Сергія Серебровського, зусиллями фонду «Карітас-Спес», Домашньої Церкви, а саме подружжя Маковських із Дияконії милосердя, та юних волонтерів із ФраМ у брусилівській парафї Святого Духа стратувала благодійна акція. Суть її – запросити спочатку на Службу Божу, а потім пригостити смачним обідом дітей із малозабезпечених сімей.
Про це повідомляє Карітас-Спес Житомир.

Життєві історії цих малюків вражають байдужістю та жорстокістю дорослих – іноді навіть батьків і найрідніших людей. Важко знайти щось більш пронизливе, ніж дитячі молитви – щирі, спонтанні, не підготовлені, не завчені напам’ять. На прохання отця Сергія діти озвучили в молитві те, що лежить у них на душі.
«Прошу, аби моя мама не померла».
«Прошу, аби в мене була добра родина».
«Прошу, аби нас не бив тато».
«Прошу, аби моя бабуся не померла» (цей хлопчик має лише бабусю).
Тебе просимо! Вислухай нас, Господи!

Поряд із нами живе дуже багато дітей, які не мають на столі навіть простих страв, тому звичайний обід, приготований із любов’ю, це правдиве свідчення співпереживання та співучасті в житті цих маленьких людей із непростою долею.

Окрім частування, дітей розважали й повчали францисканські дівчата Вероніка Гасанова та Юлія Шахрай. Співи-прославляння, конкурс малюнків, задушевні розмови – і все це з елементами катехизації, аби розповісти малим про незбагненну і всеохопну Божу любов. Програма аніматорів змістовно та гармонійно доповнила частування та пригощання.

Дякуємо отцю Сергію за гостинність, за добрі слова, за свідчення опіки про своїх парафіян. Чудова молода сім’є, Вадиме й Анно Маковські, дякуємо вам! Ваша ініціатива була дуже щирими, плідними й показовими для інших!

Юні дівчатка-волонтерки! Безустанно свідчимо, що ваша готовність миттєво прийти на допомогу властива далеко не всім дорослим. Дякуємо вам!

Пані Анно, наша добра помічнице і волонтерко, яка організувала малюків і дуже хвилювалася та щиро молилася, аби все відбулося, дякуємо Вам! 

Передаємо естафету милосердя наступній сім’ї з Домашньої Церкви та наступній парі волонтерів із францисканської молоді. 

З Богом, дорогі!
Молимось і діємо!

За темою:
Благодійна акція «Карітас-Спес» Київсько-Житомирської дієцезії
У Зарічанах відбувся відпочинок для безпритульних людей
Розпочинається тиждень милосердя
Новини з України 09:01 Вівторок 0 85 Перші обіти у Згромадженні сестер святого Йосифа де Сен-Марк 2 липня три новички сестер Святого Йосифа де Сен-Марк, після успішного завершення періоду приготування, стали офіційними членами Конгрегації. Мешко Одріка, Гофрик Юстина та Ханик Божена склали свої перші обіти Господу.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.