Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Літні зустрічі «Школи волонтерів» з волонтерами з Польщі та Хорватії
11:49 Вівторок 0 334
22-08-2017, 11:49

Літні зустрічі «Школи волонтерів» з волонтерами з Польщі та Хорватії

 Літо – це пора відпочинку і пошуку нових ідей, нових зустрічей і натхнення…
У Києві Марійні сестри і отці Місіонери радо приймали волонтерів з Польщі та Хорватії, які працюють в різних благодійних проектах. Волонтери “Школи волонтерів” мали змогу представити свою діяльність і творчість на цих зустрічах.
Ось трохи про зустрічі:
9 червня відбулась зустріч з волонтерами з Misevi з Польщі. Емілія, Кінга та Адам розповіли, як їх орагнізація розпочиналась з трьох волонтерів, а зараз це велика благодійна програма, в якій безліч небайдужих і творчих людей, бажаючих працювати і допомагати потребуючим. Волонтери працюють у так званих “3-х місіях” – на Мадагаскарі (з бідними дітьми, забезпечення їжею бездомних), в Африці (організація і будова інтернатів, бібліотек, де волонтери працюють вихователями), в Одесі (співпраця з Дочками Милосердя, отцями Місіонерами (Конгрегація Місії св. Вікентія де Поля). Тут волонтери працювали з бездомними на проектах Вікентійської Родини). Також волонтери показали фільм про їх роботу на Мадагаскарі. Волонтери мріють про спільні проекти в Україні і готові вже зараз працювати на вже діючих проектах чи відкривати нові.
Під час зустрічі заплановано наступну зустріч, яка відбудеться у вересні.З 1 по 11 серпня у домі «Божий дар» гостювали волонтери з Хорватії. Дівчата Марія, Павля, Данієла, Любіца приїхали в Київ, щоб включитись в щоденне служіння вбогим, щоб відвідати Київ та досвідчити радість волонтерства. Єзуїти в Хорватії, а саме організація “MAGIS” щороку організовують молодь для волонтерської праці в різних країнах світу. Цього року волонтери відвідали Україну вперше. Протягом цих десяти днів дівчата послужили хворим в лікарні, відвідали бездомних на вулиці, побували у центрі «Дружня рука», відвідали родину, що потребує допомоги. І за чаєм зустрілись з волонтерами “Школи волонтерів”, на якій поділились досвідом. Волонтери “Школи волонтерів” також представили свою роботу, поділились що роблять, щоб у творчий спосіб організувати благодійність і в такий спосіб служити потребуючим. Багато часу провели в спілкуванні. Разом працювали, відпочивали, сміялись, грались. Сприймаємо ці відвідини як дар Божий.У той самий час волонтери з України відвідали Хорватію, щоб побачити досвід інших волонтерів, познайомитись, трохи відпочити.Нехай добрий Госопдь допомагає нам відкривати шляхи майбутньої співпраці і розвитку волонтерства так, як це робив св. Вікентій де Поль, наслідуючи крок за кроком Боже Провидіння.Джерело: svincent.org
По темі:
Асоціація Чудотворного Медальйону на прощі у Зарваниці
Перші святі обіти сестри зі Згромадження святого Вікентія де Поля, м. Київ
Вікентійці Києва: «Послав мене, щоб принести благу вість убогим»

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 16:07 Четвер 0 59 «Я є Той, Хто є!»: реколекції для дівчат у Крисовичах 10–13 січня 2019 року в монастирі Згромадження Сестер Служебниць Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії в Крисовичах на Львівщині понад 30 дівчат зібралося, щоб пережити реколекції на тему присутності Бога в житті людини. «Я – Син Божий… Хліб життя… Світло світу… Добрий Пастир», – ці імена Господа Ісуса супроводжували їх під час духовних вправ.