Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » У Підполоззі на Закарпатті консекрували новозбудовану каплицю
17:41 Середа 0 608
25-07-2018, 17:41

У Підполоззі на Закарпатті консекрували новозбудовану каплицю

У неділю, 22 липня 2018 року, у Підполоззі на Закарпатті було консекровано новозбудовану каплицю святої Марії Магдалини. 
Про це повідомляє сайт «Костели та каплиці України».

Каплицю врочисто освятив єпископ Мукачівський Антал Майнек OFM, до якого приєдналися настоятель Польської провінції Товариства Божественного Спасителя отець Юзеф Фігель SDS і настоятель парафії Успіння Пресвятої Діви Марії у Сваляві, до якої належить Підполоззя, отець Антон Зіемба SDS. В урочистості взяли участь як місцеві віряни, так і гості зі Сваляви й інших парафій.

Храм у Підполоззі розпочали будувати минулого року, і вже у грудні тут було відправлено першу Святу Месу. А 24 травня цього року єпископ Антал Майнек освятив новий дзвін і хрест для невеличкої вежі каплиці.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 14:45 Вівторок 0 42 Звільнення решти бранців Кремля та їх ресоціалізація: громадськість готує план дій Релігійні і громадські діячі, а також представники влади та міжнародних організацій, обговорили подальшу співпрацю у звільненні українських громадян, полонених та ув’язнених унаслідок російської агресії, та повернення їх до суспільного життя.