Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Урочистість Успіння Пресвятої Діви Марії у Львові й Одесі
11:28 Четвер 0 725
16-08-2018, 11:28

Урочистість Успіння Пресвятої Діви Марії у Львові й Одесі

15 серпня 2018 року по всій Україні святкували Взяття Пресвятої Діви Марії в небесну славу.
У митрополичній базиліці Львова урочисту Месу очолив отець доктор Маріуш Кравець, директор Видавнитцва святого Павла у Львові та головний редактор католицької програми на «Радіо Львів».

На Літургії були присутні численні священики, черниці, зокрема францисканки Родини Марії разом із Генеральною матір'ю, представники дипломатичного корпусу, паломники й парафіяни.

На закінчення перед освяченням квітів і лікарських трав відбулася процесія вулицями міста, до якої долучилися церковнослужителі, сестри, кафедральна гвардія, хор, міністранти, члени кіл Живого Розарію та дівчатка, які розсипали квіти перед Ісусом Євхаристійним.

У кафедральному храмі Успіння Пресвятої Діви Марії в Одесі відпустову Месу звершив єпископ-помічник Одесько-Сімферопольський Яцек Пиль разом зі священиками з різних парафій дієцезії.

Під час Службим Божої один зі священиків, отець Тадеуш Заїнчковський, отримав за постановою дієцезіального єпископа Броніслава Бернацького титул каноніка.Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 16:08 Вівторок 0 63 Одинадцята річниця інгресу Архієпископа Мечислава Мокшицького і початок реколекцій для священників З нагоди одинадцятої річниці свого інґресу до Львівської Митрополичої Базиліки та початку реколекцій для священників Архієпископ Мечислав Мокшицький увечері 18 листопада очолив Святу Месу в катедрі.