Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Відпуст Успіння Богородиці в санктуарії у Львові-Винниках
17:36 Середа 0 491
15-08-2018, 17:36

Відпуст Успіння Богородиці в санктуарії у Львові-Винниках

Три дні, з 10 до 12 серпня 2018 року, у винниківському храмі Успіння Пресвятої Діви Марії під Львовом, проголошеному 27 листопада 2016 року санктуарієм Матері Божої Винниківської, місцеві віряни й паломники з інших парафій молилися перед чудотворною іконою Матері Божої Винниківської. 
Про це повідомляє сайт «Костели та каплиці України».

Молячись, вірні просили про мир в Україні та про благодаті для себе й рідних. Вони також брали участь у розважальних заходах, які влаштувала парафія.

У неділю, останній день святкування, урочистості очолив єпископ-помічник Львівський Леон Малий, який також провів процесію з чудотворним образом Пресвятої Діви Марії біля парафіяльного храму.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 13:21 П'ятниця 0 1 009 У Зарічанах відбувся VI капітул Провінції святого архангела Михаїла Ордену Братів Менших З 13 до 18 травня 2019 року в осередку «Карітас-Спес» у Зарічанах на Житомирщині під гаслом «Жити Євангелієм у спільноті» тривав VI капітул Провінції святого архангела Михаїла Ордену Братів Менших в Україні, який очолив міністр Провінції брат Даниїл Ботвіна.