Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Враження від Дієцезіального дня молоді в Одесі
10:35 П'ятниця 0 640
17-08-2018, 10:35

Враження від Дієцезіального дня молоді в Одесі

З 10 до 12 серпня 2018 року в Одесі тривав Дієцезіальний день молоді. Узяти в ньому участь зголосилися молоді люди не тільки з міст і сіл Одесько-Сімферопольської дієцезії, а й із Києва, Хмельницького, Вінниці, Жмеринки тощо. Три дні молодь разом із духовними особами роздумувала про тему зустрічі: «Час збирати каміння».
Молодість – це час, коли можемо збирати каміння, щоби будувати майбутнє. Спеціально до Дня молоді в Одесі був написаний гімн, зміст якого охопив основну тему; також її висвітлював у конференціях отець Костянтин Морозов.

Щодня Месу звершував єпископ-помічник Одесько-Сімферопольської дієцезії Яцек Пиль, який також узяв участь у дуже важливому пункті програми: це був «Діалог з Церквою», де молоді люди мали змогу поставити єпископові будь-яке запитання, на яке одразу ж отримували відповідь.


Адорація під час Дня молоді проходила в особливій атмосфері молитви «Тезе». У рограмі були також «2 уроки життя», у яких ішлося про священство та подружнє життя; гра «Знайди свій скарб», де кожен мав виконати ряд завдань і привести команду до перемоги, винагородою за яку і був «скарб». 

Гурт «Під небом» на чолі з отцем Миколою Бистрицьким подарував молоді та всім одеситам яскраві музичні враження. Повз запальний флешмоб і наповнені чудовим змістом та музикою пісні ніхто не міг пройти байдуже. 


Завершився XIV Дієцезіальний день молоді урочистою процесією з Пресвятими Дарами вулицями Одеси та Месою, наприкінці якої організатор зустрічі отець Артем Петренко подякував усім за неймовірний час, плідно проведений разом. 


Сподіваємося, що кожен, хто узяв участь у Дні молоді, поїхав додому наповнений духом радості, мудрості і світла. А вже назавтра в інтернеті можна було побачити світлини й чудові відгуки молоді про час, проведений в Одесі з Богом. Тому наступного року чекаємо на ще більше молодих сердець, наповнених жагою до спілкування й пізнання Бога, і готуємо багато спальних місць.

Вероніка Кротович

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 13:21 П'ятниця 0 1 009 У Зарічанах відбувся VI капітул Провінції святого архангела Михаїла Ордену Братів Менших З 13 до 18 травня 2019 року в осередку «Карітас-Спес» у Зарічанах на Житомирщині під гаслом «Жити Євангелієм у спільноті» тривав VI капітул Провінції святого архангела Михаїла Ордену Братів Менших в Україні, який очолив міністр Провінції брат Даниїл Ботвіна.