Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » В Ридодубах католики обох обрядів і православні разом ушанували Діву Марію
15:20 Четвер 0 412
16-08-2018, 15:20

В Ридодубах католики обох обрядів і православні разом ушанували Діву Марію

Парафію Успіння Діви Марії в Ридодубах на Тернопільщині кілька тижнів готували до храмового свята. На урочистості 15 серпня навколо вівтаря католицької святині зібралися християни різних конфесій.
Про це повідомляє Львівська архідієцезія.

15 серпня о 10-й годині в парафії Успіння Пресвятої Діви Марії відсвяткували ми Храмове Свято. Святу Месу очолив вікарій парафії отець Тадеуш Легович, із яким співслужили греко-католицький священимк Мар’ян Лемчук і отець Юстиніан із ордену францисканців Греко-Католицької Церкви, адміністратор храму Василія Великого у Львові-Сихові, який також виголосив проповідь. До молитви долучилися сестра служебниця родом із Білого Потоку, вірні греко-католицької та православної парафій у Ридодубах, парафіяни з Білобожниці, Хомяківки, Білого Потоку, Семаківців.

Упродовж кількох тижнів парафія готувалася до храмового свята. Віряни малювали огорожу, косили траву, прибирали у храмі, хотіли, щоб усе було якнайгарніше. І навіть коли приходили змучені з роботи, то все одно бігли вечорами, щоб іще щось зробити біля храму. 

«Дякую вірним із Ридодубів за гарну підготовку храму до святкування, а родині Тхоровських із – Білобожниці за дар для храму: золотий орнат, у якому була відправлена Євхаристія, білу стулу і пояс», – сказав отець Тадеуш Леговіч.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 13:21 П'ятниця 0 1 009 У Зарічанах відбувся VI капітул Провінції святого архангела Михаїла Ордену Братів Менших З 13 до 18 травня 2019 року в осередку «Карітас-Спес» у Зарічанах на Житомирщині під гаслом «Жити Євангелієм у спільноті» тривав VI капітул Провінції святого архангела Михаїла Ордену Братів Менших в Україні, який очолив міністр Провінції брат Даниїл Ботвіна.