Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Єпископ Віталій Кривицький відвідав Піонерське
16:11 Середа 0 841
8-08-2018, 16:11

Єпископ Віталій Кривицький відвідав Піонерське

Триває коротка ротація ординарія Київсько-Житомирської дієцезії єпископа Віталія Кривицького у складі тактичної групи ХСП-Маріуполь. 
Про це повідомляє Фейсбук-сторінка Християнської служби порятунку.

Єпископ Віталій служить як простий священик і виконує виконує всі обов'язки, які зазвичай беруть на себе католицькі отці під час таких ротацій: проведення Служб Божих для служителів і місцевих мешканців; уділення Святих Таїнств; спільна молитва та спілкування з дітьми – вихованцями дитячого центру «Ковчег»; проголошення слова на зустрічах місцевих біблійних груп і на євангелізаційному Альфа-курсі, який триває в одному з прифронтових сіл; молитва й душпастирське спілкування з дорослими, якими опікуються ХСП в цьому секторі. Ріка Божої благодаті тече на стражденну землю та зневірених людей.


Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 10:28 Понеділок 0 91 Паломництво міністрантів Київсько-Житомирської дієцезії до бердичівського санктуарію 18 травня 2019 року до Всеукраїнського санктуарію Матері Божої Святого Скапулярія в Бердичеві з паломництвом прибули 50 міністрантів із Коростеня, Житомира й Коростишева; до них долучилися представники бердичівських і навколишніх парафій.