Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Ладижин на Вінничині: відпуст у вігілію Успіння Богородиці
13:36 П'ятниця 0 675
17-08-2018, 13:36

Ладижин на Вінничині: відпуст у вігілію Успіння Богородиці

У вігілію Успіння Пресвятої Діви Марії, 14 серпня 2018 року, у каплиці Успіння Богородиці в Ладижині на Вінничині святкували парафіяльний відпуст. 
Про це повідомляє сайт «Костели та каплиці України».

На запрошення настоятеля о. Ґабріеля Сухарського у відпустовій урочистості взяли участь священики з найближчих парафій: о. Петро Фурман (Матері Божої Святого Розарію в Тульчині), о. Вадим Підкова (Матері Божої Святого Скапулярію в Брацлаві), о. Руслан Кармаліта (св. Йосифа в Немирові) й о. Мирослав Матвійчук (св. Анни в Барі). Службу Божу, яка розпочалась о 18:00, очолив колишній настоятель ладижинської парафії о. Олександр Коцюр.

Після Меси о. Петро передав парафії Римський Месал, виданий 1900 року, який у часи гонінь був вивезений з Ладижина і зберігався довгі роки в парафії cвятих апостолів Петра і Павла в Копіївці, а потім у Тульчині.

Каплиця розташована в колишньому парафіяльному будинку, який місцева влада передала громаді 2011 року. Зараз споруду ремонтують. Вона розташована поряд із колишнім храмом, що перебуває в аварійному стані і також уже цього року переданий парафії.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 16:08 Вівторок 0 63 Одинадцята річниця інгресу Архієпископа Мечислава Мокшицького і початок реколекцій для священників З нагоди одинадцятої річниці свого інґресу до Львівської Митрополичої Базиліки та початку реколекцій для священників Архієпископ Мечислав Мокшицький увечері 18 листопада очолив Святу Месу в катедрі.