Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папське вітання для учасників міжнародної зустрічі «Equipes Notre Dame» у Фатімі
15:39 Субота 0 281
21-07-2018, 15:39

Папське вітання для учасників міжнародної зустрічі «Equipes Notre Dame» у Фатімі

Церква «засуджує гріх, бо мусить казати правду, але водночас обіймає грішника, який визнає себе таким», пропонуючи йому «безмежне Боже милосердя». Про це читаємо в посланні, яке Папа Франциск надіслав через Державний секретаріат Святого Престолу учасникам міжнародної зустрічі членів християнського руху подружньої духовності «Equipes Notre Dame», що від 16 до 21 липня тривала в Марійному санктуарії в Фатімі, Португалія.
Про це повідомляють Новини з Ватикану.

«Групи Пресвятої Богородиці» – саме так з французької мови можна перекласти назву руху, який зродився 1939 року з ініціативи французького священика Енрі Каффарела. Ці «Equipes» складаються зі священика та кількох подружжів, які щомісяця зустрічаються для поглиблення духовного життя та обміну досвідом. Сьогодні рух діє в майже ста країнах світу, об’єднуючи 13,5 тис. груп.

Хоч утікаємо від любові Бога, Він постійно нас чекає

Послання, адресоване міжнародним координаторам руху надихається темою зустрічі, що зосереджена навколо постаті блудного сина, який повертається до батька. Папа закликає розпізнати себе в цьому сині, «що повертається до Отця, Який не втомлюється обіймати його та повертає йому синівську велич».

«Діткнуті такою великою доброзичливістю, – читаємо в посланні, – дозвольте своєму серцю сказати: це правда, Господи! Я грішник, саме так почуваюся і таким є. Я загубився. Тисячами способів утікав від Твоєї любові, але знову приходжу до Тебе, що відновити союз із Тобою. Я потребую Тебе. Відкупи мене знову, Господи! Огорни мене ще раз Своїми відкупительними обіймами».

Ніхто не виключений із Божого милосердя

Розпростерті Христові обійми «на хресті показують, що ніхто не виключений ні з любові Отця, ні з Його милосердя». В очах Ісуса ніхто не втрачений назавжди – кожна особа варта того, щоб знайти її, тому Господь спонукає нас виходити на пошуки. Бо, як підсумовує Папа, «якщо хочемо знайти Господа, мусимо виглядати Його там, де Він прагне нас зустріти, а не там, де нам хочеться його шукати».

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 11:10 Середа 0 123 Співчуття Папи Франциска з приводу пожежі в соборі Паризької Богоматері У вівторок, 16 квітня 2019 року, Папа Франциск надіслав архієпископові Паризькому Мішелю Апетіту повідомлення зі співчуттям із приводу пожежі в соборі Паризької Богоматері.