Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Дитячий відпочинок із Дочками Милосердя святого Вікентія де Поля
14:26 Субота 0 288
21-07-2018, 14:26

Дитячий відпочинок із Дочками Милосердя святого Вікентія де Поля

Літо завжди асоціюється з канікулами. Для дітей відпочити й набратися сил особливо важливо. Тому цього літа Дочки Милосердя святого Вікентія де Поля влаштували для своїх підопічних із Балти відпочинок у місті Гайворон.
У місті Балта Одеської області Дочки Милосердя святого Вікентія де Поля працюють у світлиці блаженної сестри Жозефіни Ніколі, яку відкрили ще 2007 року.

Цього літа сестри організували відпочинок для дітей із Балти в місті Гайворон Кіровоградської області. Отець Тадеуш Заінчковський побудував чудовий комплекс для відпочинку дітей, родин і груп. У комплексі є зручні кімнати з душовими, великі зали для перегляду фільмів, проведення дискотек, зустрічей і забав, величезна їдальня з найприємнішими кухарями, які, крім смачної їжі, дарують усмішку і тепло. Діти могли поскакати на батутах, плавати в басейні, змагатися на спортивному майданчику, а вечорами сидіти біля вогнища і смажити ковбаски. На території розташована невелика каплиця, де можна відслужити Месу й у тиші побути перед Богом.У відпочинку взяли участь 26 дітей і 7 аніматорів: отець Лукаш Грон із міста Кодима, який привіз двох дітей зі своєї парафії, волонтер із Західної України Анатолій Фріцлер, волонтери Олег і Кароль з Асоціації світських місіонерів святого Вікентія де Поля, мама однієї дитини пані Наталія, постулянтка Тетяна і сестра Ксенія SM.Під час канікул діти відпочивали, а водночас училися служити одне одному, пробачати, творити спільноту. Мали нагоду побувати в ДЕПО, на кар’єрі, де добувають граніт, і в краєзнавчому музеї. Не обійшлося й без молитовної програми, адже це канікули з Богом! Під час адорації діти щиро молилися, просили й дякували за все, що отримали від Господа. Правда, що говорить Ісус: «Якщо не станете такими, як діти, не увійдете до Царства Небесного». Бо хоча вони й могли щось «утворити» на протязі дня, то ввечері мали відвагу перепросити за це Ісуса з дитячою простотою.Дякуємо Господу за всі благодаті, які нам уділив, і за Його опіку, якою постійно нас огортає. Також дякуємо кожній особі доброго серця, усім, хто нас у цей час підтримував і завдяки кому ми могли так чудово відпочити.Дочки Милосердя святого Вікентія де Поля

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 15:49 Середа 0 84 Меса мира в митрополичій базиліці у Львові 16 квітня, у Великий Вівторок, у львівській митрополичій базиліці Успіння Пресвятої Діви Марії відбулася конгрегація священиків та богопосвячених осіб Львівської архідієцезії. Як і щороку, священики з’їхалися до катедри, щоби разом зі своїм ординарієм служити Месу мира.