Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Разом із Павлом VI буде канонізований Нунціо Сулпріціо
12:53 П'ятниця 0 460
20-07-2018, 12:53

Разом із Павлом VI буде канонізований Нунціо Сулпріціо

Під час консисторії кардиналів 19 липня 2018 року Папа Франциск оголосив, що канонізація блаженного Нунціо Сулпріціо, молодого італійського робітника з ХІХ століття, беатифікованого 1 грудня 1963 року, відбудеться 14 жовтня 2018 року. Того самого дня будуть канонізовані Павло VI, архієпископ Оскар Арнульфо Ромеро, священики Франческо Спінеллі й Вінченцо Романо, черниці Марія Катеріна Каспер і Насарія Іґнасія Марч Меса.
Про це повідомляють Новини з Ватикану.

Життя Нунціо Сулпріціо, який помер 19-річним юнаком, було позначене численними фізичними стражданнями, але також великою вірою й любов’ю до Господа.

«Ісус чимало вистраждав за нас і завдяки Його заслугам нас чекає вічне життя. Якщо хоч трохи потерпимо, втішатимемося раєм», – казав юнак. Або ж: «Ісус дуже багато витерпів за мене. Чому б я не мав страждати для Нього?» Чи: «Я хотів би померти, щоб навернути бодай одного грішника». Коли хлопця запитували: «Хто дбає про тебе?» – він відповідав: «Боже провидіння».

Нунціо хотів присвятити себе Богові, але цьому зашкодив рак кісток, страждання від якого стали невимовні. Через кілька тижнів після свого 19-річчя юнак попросив подати йому розп’яття та виявив бажання висповідатися. Священикові він сказав: «Не сумуйте, я завжди допомагатиму вам з неба». Того вечора серце хлопця перестало битися, а його гріб відразу став метою паломництв.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий