Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа про необхідність місіонерського учнівства
17:06 Субота 0 228
21-07-2018, 17:06

Папа про необхідність місіонерського учнівства

Долати виклики, пов’язані з «місіонерськими учнівством і перетвореннями», застосовуючи бачення, яке зосереджується «не лише на Філіппінському архіпелагу, а простягається на розлогий Азійський континент і поза його межі». З таким заохоченням Папа Франциск звернувся до 5 тисяч учасників 5-ї Конференції Філіппінської Церкви про нову євангелізацію, що від 18 до 22 липня 2018 року відбувається в Манілі, столиці країни.

Про це повідомляють Новини з Ватикану.

Його Святість через Апостольського Нунція передав «братерські побажання» всім учасникам конгресу. Послання Папи під час Меси з нагоди відкриття з'їзду зачитав кардинал Луїс Антоніо Таґле, архієпископ Маніли. У світлі Апостольського повчання «Evangelii Gaudium» Папа підкреслює, як необхідно, щоб «Церква виходила звіщати Євангеліє всім, в усіх місцях, за всіх нагод, без зволікання та страху». Адже «радість Євангелія призначена для всього люду».

Завдання конференції – запропонувати захопливий досвід Ісуса, Церкви та місії, адже євангелізація неможлива без того, щоб дедалі більше вкорінювати життя у Христі. Крім пленарних сесій, відбувається також робота в групах, під час якої учасники зосереджуються на таких темах, як парафія, освіта, праця, сім’я, молодь, цифрові медіа й соціальні мережі, місія та нові служіння.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 12:53 Вівторок 0 51 Папа до спортсменів-аматорів: Чесна гра вчить жити У понеділок, 15 квітня 2019 року, Папа Франциск прийняв на аудієнції представників італійської Національної ліги аматорського футболу з нагоди шістдесятої річниці її заснування. До ліги належить понад 12 тисяч різних футбольних об’єднань, зокрема жіночі футбольні команди й команди пляжного футболу; вона об’єднує понад мільйон членів, захоплених футболом.