Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа про необхідність місіонерського учнівства
17:06 Субота 0 60
21-07-2018, 17:06

Папа про необхідність місіонерського учнівства

Долати виклики, пов’язані з «місіонерськими учнівством і перетвореннями», застосовуючи бачення, яке зосереджується «не лише на Філіппінському архіпелагу, а простягається на розлогий Азійський континент і поза його межі». З таким заохоченням Папа Франциск звернувся до 5 тисяч учасників 5-ї Конференції Філіппінської Церкви про нову євангелізацію, що від 18 до 22 липня 2018 року відбувається в Манілі, столиці країни.

Про це повідомляють Новини з Ватикану.

Його Святість через Апостольського Нунція передав «братерські побажання» всім учасникам конгресу. Послання Папи під час Меси з нагоди відкриття з'їзду зачитав кардинал Луїс Антоніо Таґле, архієпископ Маніли. У світлі Апостольського повчання «Evangelii Gaudium» Папа підкреслює, як необхідно, щоб «Церква виходила звіщати Євангеліє всім, в усіх місцях, за всіх нагод, без зволікання та страху». Адже «радість Євангелія призначена для всього люду».

Завдання конференції – запропонувати захопливий досвід Ісуса, Церкви та місії, адже євангелізація неможлива без того, щоб дедалі більше вкорінювати життя у Христі. Крім пленарних сесій, відбувається також робота в групах, під час якої учасники зосереджуються на таких темах, як парафія, освіта, праця, сім’я, молодь, цифрові медіа й соціальні мережі, місія та нові служіння.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 16:09 Вівторок 0 207 Папа: Відірватися від світських речей і споглядати Ісуса «Подорож учнів до гори Тавор заохочує нас відірватися від світських речей, аби споглядати Ісуса», – написав Папа Франциск у Твіттері в понеділок, 6 серпня 2018 року, в урочистість Преображення Господнього.