Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » З нагоди 500-річчя парафії в Чермні в Польщі архієпископ Мечислав Мокшицький передав мощі святого Йоана Павла II
13:50 Неділя 0 242
22-07-2018, 13:50

З нагоди 500-річчя парафії в Чермні в Польщі архієпископ Мечислав Мокшицький передав мощі святого Йоана Павла II

Митрополит Львівський Мечислав Мокшицький очолив урочистість із нагоди 500-ліття парафії парафії Відвідин Пресвятої Богородиці та святого Миколая в польському Чермні. Він також передав настоятелеві парафії отцеві Єжи Розмисловському та її вірним мощі Йоана Павла ІІ.
Про це повідомляє Львівська архідієцезія.

У проповіді архієпископ Мечислав Мокшицький побажав, щоб постійна близькість мощей святого Папи стала «печаттю, що підкреслює єдність Святої Церкви, зібраної навколо спадкоємця святого Петра, і єдність у молитві».

«Отче настоятелю, – сказав митрополит, – прийми ці мощі, вшановуй їх належно та давай своїм вірним вшановувати їх. Нехай усі, хто молиться перед цими мощами, через заступництво святого Папа Йоана Павла ІІ отримають багато благодатей і наслідують святого Папу в його вірі та ревності. Святий Йоане Павле ІІ, молися за нас!».

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 10:12 П'ятниця 0 80 Освячення єлеїв і мира в харківській катедрі 17 квітня, у Велику Середу, у харківському кафедральному соборі Успіння Пресвятої Богородиці єпископ Станіслав Широкорадюк, єпископ Ян Собіло та ще понад двадцять священиків Харківсько-Запорізької дієцезії зібралися на Святу Літургію освячення єлеїв та мира.