Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » З нагоди 500-річчя парафії в Чермні в Польщі архієпископ Мечислав Мокшицький передав мощі святого Йоана Павла II
13:50 Неділя 0 93
22-07-2018, 13:50

З нагоди 500-річчя парафії в Чермні в Польщі архієпископ Мечислав Мокшицький передав мощі святого Йоана Павла II

Митрополит Львівський Мечислав Мокшицький очолив урочистість із нагоди 500-ліття парафії парафії Відвідин Пресвятої Богородиці та святого Миколая в польському Чермні. Він також передав настоятелеві парафії отцеві Єжи Розмисловському та її вірним мощі Йоана Павла ІІ.
Про це повідомляє Львівська архідієцезія.

У проповіді архієпископ Мечислав Мокшицький побажав, щоб постійна близькість мощей святого Папи стала «печаттю, що підкреслює єдність Святої Церкви, зібраної навколо спадкоємця святого Петра, і єдність у молитві».

«Отче настоятелю, – сказав митрополит, – прийми ці мощі, вшановуй їх належно та давай своїм вірним вшановувати їх. Нехай усі, хто молиться перед цими мощами, через заступництво святого Папа Йоана Павла ІІ отримають багато благодатей і наслідують святого Папу в його вірі та ревності. Святий Йоане Павле ІІ, молися за нас!».

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 10:35 П'ятниця 0 284 Враження від Дієцезіального дня молоді в Одесі З 10 до 12 серпня 2018 року в Одесі тривав Дієцезіальний день молоді. Узяти в ньому участь зголосилися молоді люди не тільки з міст і сіл Одесько-Сімферопольської дієцезії, а й із Києва, Хмельницького, Вінниці, Жмеринки тощо. Три дні молодь разом із духовними особами роздумувала про тему зустрічі: «Час збирати каміння».