Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Особливий гість у парафії Благовіщення в Черкасах
16:31 Неділя 0 833
22-07-2018, 16:31

Особливий гість у парафії Благовіщення в Черкасах

Недільну Месу в черкаській парафії Благовіщення 22 липня 2018 року очолив отець Мирослав Трагаж із парафії святого Йоана Павла ІІ в Новому Сончі (Польща).
Інформацію знаходимо про це на Фейсбук-сторінці диякона Яцека Яна Павловича.

Меса, відправлена польською мовою, зібрала численних парафіян. З отцем Мирославом Трагажем співслужив отець Олександр Гурський, черкащанин і колишній настоятель цієї парафії.


Отець Мирослав – старший вікарій своєї парафії. За згодою настоятеля Збігнєва Бєрната він підтримує не тільки парафію в Черкасах, а й інші парафії Черкаського деканату, присилаючи наміри на Службу Божу, які потім розподіляють між священиками. Це неоціненна допомога, завдяки якій не тільки священики можуть отримати гідне забезпечення, а й самі парафії деканату, розташовані далеко одна від одної та небагаті на парафіян, мають необхідне.


Отець Мирослав був однокурсником диякона Яцека Павловича, який служить у Черкасах. Він дізнався про парафію Благовіщення Пресвятої Діви Марії саме завдяки близькій приязні з дияконом.

Настоятель отець Леонід Ліпецький разом із вірянами дякували за допомогу, а отець Мирослав Трагаж молився під час Меси за парафію та побудову храму в Черкасах, обіцяючи й надалі підтримувати парафію.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 16:08 Вівторок 0 63 Одинадцята річниця інгресу Архієпископа Мечислава Мокшицького і початок реколекцій для священників З нагоди одинадцятої річниці свого інґресу до Львівської Митрополичої Базиліки та початку реколекцій для священників Архієпископ Мечислав Мокшицький увечері 18 листопада очолив Святу Месу в катедрі.