Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа закликав католицькі засоби суспільної комунікації звіщати Євангеліє миру
12:52 Середа 0 474
21-06-2017, 12:52

Папа закликав католицькі засоби суспільної комунікації звіщати Євангеліє миру

«Постійно використовуйте всі технологічні  соціальні медіа для того, щоб робити внесок в універсальну місію Церкви, що полягає у звіщенні Євангелія миру»
З такими словами Папа Франциск звернувся у своєму посланні до працівників католицьких засобів суспільної комунікації, які прибули до Квебеку (Канада) з нагоди Всесвітнього конгресу SIGNIS, Міжнародної католицької асоціації засобів комунікації, що проходить від 19 до 22 червня 2017 р. Святий Отець висловив також сподівання, що розповіді про надію, що звучатимуть під час конгресу, надихатимуть усіх на надію в особливо критичних ситуаціях, коли життя зазнає гіркоти невдачі. Послання було надіслане на ім’я Префекта Секретаріату з питань комунікації, монсеньйора Даріо Едоардо Віґано.
Мета діяльності Всесвітньої асоціації християнських засобів масової інформації SIGNIS включає підтримку й розвиток християнського кінематографа, телебачення, інтернету та інших ЗМІ в усьому світі, захист християнських цінностей у культурі, розвиток мережі нових комунікацій та міжнародне міжконфесійне співробітництво в сфері інформаційних технологій.
Цьогорічний конгрес присвячений темі «Медіа задля культури миру: поширювати розповіді про надію». Під час відкриття конгресу четверо представників католицьких організацій поділилися своїм досвідом про те, як подавати у засобах суспільної комунікації розповіді про надію. Одна із сесій була присвячена також реформі засобів суспільної комунікації Ватикану. Велику увагу приділяли також досвідові молодих людей, які розповідають про свою віру в соціальних мережах.
У рамках конгресу будуть проведені численні семінари, присвячені таким темам як міжрелігійний діалог, дбання про навколишнє середовище, пошук істини в контексті фейкових, тобто підроблених новин, повернення релігійної тематики в кіно. У цьому контексті, учасники конгресу переглянуть фільм «Silenсe» (Мовчання), в якому йдеться про трьох отців-єзуїтів, переслідуваних через віру в сімнадцятому столітті у Японії. В середу 21 червня 2017 р., цей фільм режисера Мартіна Скорсезе буде нагороджений «Премією SIGNIS за досконалість у кіновиробництві».
Джерело - Радіо Ватикану

По темі:
Папа: покійний кардинал Йоан Діас – мудрий і лагідний пастир
Папа: Моліться розарій, це запорука миру в Церкві та світі
Папа: Хто приступає до Євхаристії, не може не будувати єдность

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 15:52 Середа 0 35 Папа: долати обмеженість власних категорій і відкриватись на Святого Духа Звертаючись до вірних під час загальної аудієнції, Папа Франциск розповів про подію, описану в Діяннях Апостолів, яка сталася зі святим Петром і змінила його самого та хід євангелізації.