Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Кардинал Луїс Таґле про нову ініціативу Папи щодо мігрантів
14:01 П'ятниця 0 459
28-07-2017, 14:01

Кардинал Луїс Таґле про нову ініціативу Папи щодо мігрантів

«Завдяки культурі зустрічі знайдемо шлях до миру», – цими словами кардинал Луїс Антоніо Таґле, Архієпископ Маніли та Президент «Caritas internationalis», завершує лист, скерований до харитативних католицьких організацій парафіяльного, дієцезального та національного рівня, з наміром залучити їх до кампанії «Розділи тягар подорожі», яку наприкінці вересня запустить сам Папа Франциск.
Завданням ініціативи, представленої кардиналом, є поширювати культуру зустрічі в спільнотах, заторкнутих великими переміщеннями людей протягом останніх років: у країнах походження мігрантів, в країнах транзиту й країнах, що є метою прибуття. Вона покликана допомогти «новими очима з відкритим серцем» подивитися на трагедію вимушеного переміщення, намагаючись завдяки пізнанню «розвіяти побоювання» та допомогти людям зрозуміти, «чому так багато людей залишають свої домівки в цей непростий історичний період».
Кардинал-президент закликає приєднатися до збірки членів всіх 165 національних організацій «Карітас» у світі, «поєднати руки та серця», створюючи «ланцюг любові й милосердя» у світлі того, про що Святіший Отець писав у енцикліці «Laudato si»: «Вистачить однієї доброї людини, щоб існувала надія».
По-суті, як пояснює кардинал Таґле, «мігранти й біженці запрошують нас в подорож». Мова йде про досвід, який слід розділити в усвідомленні того, що жодна особа не є просто гостем. У дійсності, необхідно повернутися до «глибокої біблійної інтуїції, що Бог є гостем», і що ми «приймаємо Христа, коли відкриваємо свої серця мігрантам і біженцям».
Джерело: Радіо Ватикану
По темі:
У 2016 році «Карітас» Австрії витратила на благодійну допомогу 900 млн. євро
Папа новим кардиналам: Провадьте Божий люд, не втрачаючи реальності з-перед очей
Заклик Папи Франциска з нагоди Всесвітнього Дня Біженця

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 15:52 Середа 0 35 Папа: долати обмеженість власних категорій і відкриватись на Святого Духа Звертаючись до вірних під час загальної аудієнції, Папа Франциск розповів про подію, описану в Діяннях Апостолів, яка сталася зі святим Петром і змінила його самого та хід євангелізації.