Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів України
» » » Папа до католицьких єпископів Росії: Будьте близькими до людей
15:39 Середа 0 223
31-01-2018, 15:39

Папа до католицьких єпископів Росії: Будьте близькими до людей

«Ми переживаємо період великих надій», – так голова Конференції єпископів Росії архієпископ Паоло Пецці прокоментував зустріч Папи Франциска з єпископами Російської Федерації 29 січня 2018 року, в рамах візиту «ad Limina Apostolorum».
Про це повідомляє Радіо Ватикану.

Архієпископ Пецці розповів про зустріч із Понтифіком в інтерв’ю для «Новин Ватикану»: «Ми були вражені сердечністю, увагою та щирістю, які Папа виявив до нас. Зустріч тривала довго, ми спілкувалися з ним дві години. Папу дуже цікавило наше життя як єпископів, як душпастирів, а також особисте життя й душпастирська праця. Ми також обговорили питання, які стосуються близькості до людей, аби здійснювати нашу місію для Божого люду і з Божим людом».

Відповідаючи на запитання журналіста про ситуацію в Росії, архієпископ зазначив, що вона подібна до Різдва – тобто люди чекають приходу Господа. «У цьому контексті можна сказати, що ми переживаємо період великої надії, великого відродження. Звісно, це зовсім не означає тріумфальності: це час скромної щоденної місії, яка полягає в супроводі людей, особливо найнужденніших. Я сказав би, що атмосфера надії – це те, що, можливо, найбільше характеризує нас зараз».

Голова Конференції єпископів Росії торкнувся і стосунків із Православною Церквою. Він підкреслив, що Церкви беруть участь у спільних ініціативах у соціальній сфері, у сфері захисту життя, підтримки сімей і допомоги наркозалежним. До цих заходів долучаються як місцеві мешканці, так і католики інших країн світу.

За темою:

Папа: близькість і ніжність – це риси справжнього пастиря
Папа: Корінь ненависті – байдужість, а ліки від неї – відповідальність і пам’ять
Папа: Справжня покора неможлива без приниження

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 15:41 Неділя 0 205 Папа: П’ятдесятниця – початок історії християнської святості У день П’ятдесятниці розпочалася «історія християнської святості», адже Святий Дух – це «джерело святості, не привілею нечисленних, а покликання всіх». З цієї думки Папа Франциск розпочав повчання, виголошене перед останньою цього року молитвою «Царице Неба», опівдні 20 травня 2018 року на площі святого Петра.