Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Святий Отець прийняв членів Національної Ради Церков Тайваню
11:47 П'ятниця 0 315
8-12-2017, 11:47

Святий Отець прийняв членів Національної Ради Церков Тайваню

«Є чимало сфер, у яких ми, як християни, покликані спільно діяти задля сприяння гідності кожної людської особи й підтримки тих, кому менше пощастило в житті», – сказав Папа Франциск, приймаючи у четвер, 7 грудня 2017 р., делегацію Національної Ради Церков Тайваню.
Про це повідомляє Радіо Ватикану.

Згадавши про свій нещодавній візит до М’янми і Бангладеш, Папа зазначив, що мав нагоду пізнати як живучість і винахідливість народів Азії, так і «стражденне обличчя частини людства, часто позбавленої матеріального процвітання та соціального добробуту». Тож як християни, за його словами, ми зобов’язані «втілювати в життя Господню заповідь: Як я вас полюбив, так і ви любіть одне одного. З цього всі пізнають, що ви – мої учні».

Святий Отець наголосив, що через регіональну Конференцію єпископів Католицька Церква вже від самих початків Національної Ради Церков Тайваню, заснованої 1991 року, дбає про поширення «якнайбільшої єдності між віруючими в Господа». «Зміцнення стосунків між християнськими конфесіями та звіщення Ісуса, яке ви можете спільно чинити через діла милосердя та формаційні проекти, присвячені молоді, спричиняться до добра всього суспільства», – сказав він.

По темі:
Папа лютеранам: Очищення пам’яті допомагає дивитись у майбутнє з довірою
Заклик Папи Франциска з приводу ситуації в Єрусалимі
Візитом до Бангладеш Папа привернув увагу світу до периферій

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий