Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів України
» » » Папа Франциск представив молитовний намір на квітень
10:15 Субота 1 110
7-04-2018, 10:15

Папа Франциск представив молитовний намір на квітень

«Економіка не може вимагати лише збільшення продуктивності, скорочуючи ринок зайнятості, породжуючи таким чином нових маргіналізованих осіб», – наголосив Папа Франциск у відеопредставленні молитовного наміру на квітень, наголошуючи, що вона повинна «слідувати шляхом підприємців, політиків, мислителів і суспільних діячів, які на перше місце ставлять людську особистість і роблять усе, аби забезпечити можливості для гідного працевлаштування»
Про це повідомляє Радіо Ватикану.Звідси випливає заклик Понтифіка: «Разом піднесімо голос за те, щоб економісти мали мужність відкинути економіку виключення та навчилися відкривати нові шляхи».

За темою:
У березні Папа закликає молитися за дар розпізнавання
Папа про покликання: Час віднайти корені
Папа: Корупція живить культуру смерті

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
1 комментарій
JanmazSkiny
Додав JanmazSkiny
13 квітня 2018 00:24
Народ кто хочет играть в современные игры на самых высоких настройках с динамичными теняими даже на самых слабых ПК или ноутах. Без лагов и фризов (Но нужен более менее нормальный инет). Читайте статья по настройке компа здесь. Видео по установке и настройке смотрите тут. Играю уже пол года на ведре 2005 г. Буду рад кому помог разорить буржуев игровой индустрии!!!