Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Вігілія відпусту у Цмівці на Хмельниччині та освячення нового хреста
17:06 Четвер 0 401
9-08-2018, 17:06

Вігілія відпусту у Цмівці на Хмельниччині та освячення нового хреста

5 серпня 2018 року вігілійну Службу Божу в переддень храмового свята у храмі Преображення Господнього у Цмівці на Хмельниччині відправили перший настоятель парафії Воздвиження Святого Хреста у Шепетівці, до якої належить Цмівка, отець Франциск (Петро) Ботвіна OFM і нинішній настоятель оетць Ярослав Машталяр OFM.
Про це повідомляє сайт «Костели та каплиці України».

В урочистості взяли участь парафіяни й віряни з Яблунівки, Червоного Цвіту, Городнявки, Михайлючки, Судимонта, Шепетівки. Месу супроводжував шепетівський хор на чолі із сестрою Марленою Куц.

Отець Франциск, який у 1992–1994 роках обмурував цеглою старий дерев'яний храм, споруджений у 1920–1922 роках, спорудивши в такий спосіб нинішню святиню, згадав багато цікавих подій під час цього будівництва, виголосив проповідь, уділив Святе Причастя вірним та освятив новий хрест при вході до храму.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 17:01 Середа 0 93 День зосередження для духовенства і мирян у динаміці «Lectio divina» у Львові 21 травня 2019 року до Львова завітав, аби провести день зосередження, отець Христофор Вонс SDS, духівник, пропагатор «Lectio divina», директор сальваторіанського Центру духовної формації у Кракові.